Kaišiadoryse nušautas žmogus (papildyta)

Šeštadienio vakarą Kaišiadoris sukrėtė neregėtas įvykis. Apie 18 val. specialiosioms tarnyboms buvo pranešta, kad Kaišiadorių mieste, šalia Gedimino g. 113 numeriu pažymėtų namų esančių garažų, nušautas žmogus. Į įvykio vietą skubiai atvyko medikų brigada ir gausios policijos pajėgos. Deja, bet vyrui medikai jau nebegalėjo pagelbėti. Buvo mestos didžiulės policijos pajėgos nusikaltėlių paieškai.

Kaip pasakojo įvykio vietoje susirinkę liudininkai, jie girdėjo garsų šūvį. Pasak liudininkų, šūvis buvo paleistas iš automobilio, kuris iš įvykio vietos staigiai pasišalino. Susirinkusieji spėlioja, kad šūvis galėjo būti paleistas iš medžioklinio ginklo, nes ant nužudytojo buvo matyti ne viena šautinė žaizda.

Pirminiais duomenimis, kaip kalbėjo įvykio vietoje susirinkę žmonės, policijos pareigūnai galimai surado ir sulaikė įtariamuosius Gudienos kaime.

Kaip vėliau informavo policijos atstovai, atvykę į vietą pareigūnai rado 1975 metais gimusį vyriškį su galimai šautinėmis žaizdomis.

Atvykę medikai konstatavo vyro mirtį.

Maždaug po 45 min. nuo gauto pranešimo apie įvykdytą žmogžudystę pareigūnai sulaikė 1948 m. gimusį įtariamąjį, kuriam nustatytas 1,16 promilės girtumas. Taip pat rastas ir neteisėtai laikytas dvivamzdis šautuvas.

Už tai gresia laisvės atėmimas iki 15 metų.

Naujienos iš interneto