Kaišiadoryse nušauto vyro įtariamam žudikui paskirtas areštas

Kaip informavo Nacionalinė teismų administracija Kauno apylinkės teismas maksimaliam trijų mėnesių terminui paskyrė suėmimą V. A., kuris įtariamas panaudojus šaunamąjį ginklą nužudęs S. Ž.

Teismo nutartyje pažymima, kad byloje yra pakankamai duomenų, leidžiančių manyti, kad įtarimas V. A. pareikštas pagrįstai. Atsižvelgiant į byloje esančius duomenis, kardomoji priemonė paskirta nustačius du jos skyrimo pagrindus.

Įtariamasis praeityje neteistas, nedirba, pensininkas, išsituokęs, tai yra neturi tamprių socialinių ryšių dėl ko teismas padarė išvadą, kad yra pakankamas pagrindas manyti, jog įtariamasis norėdamas išvengti gresiančios griežtos laisvės atėmimo bausmės, būdamas laisvėje, gali bėgti (slėptis) nuo ikiteisminio tyrimo pareigūnų, prokurorų ar teismo bei trukdyti procesui.

Kardomoji priemonė (suėmimas) paskirta, kadangi švelnesnėmis kardomosiomis priemonėmis negalima pasiekti baudžiamojo proceso kodekso numatytų tikslų, užtikrinti įtariamojo dalyvavimo procese, netrukdomą ikiteisminį tyrimą, bylos nagrinėjimą bei nuosprendžio įvykdymą.

Šią nutartį  proceso dalyviai per 20 dienų gali apskųsti Kauno apygardos teismui.

Kaišiadoriečiams.lt primena, kad žiaurus nusikaltimas buvo įvykdytas šeštadienio vakarą, Kaišiadorių miesto Gedimino gatvėje esančių garažų masyve. Specialiosioms tarnyboms buvo pranešta, kad šioje vietoje buvo nušautas žmogus. Deja, bet atvykę medikai iškart konstatavo vyro mirtį. Nusikaltėlio paieškai buvo mestos gausios policijos pareigūnų pajėgos, kurios nepraėjus nei valandai jau buvo sulaikiusios įtariamąjį ir radę neteisėtai laikytą ginklą, su kuriuo greičiausiai ir buvo įvykdytas nužudymas.