Kaišiadoryse prie vairo įkliuvo neblaivus policijos pareigūnas: automobilį vairavo su paslėptais numerio ženklais

Kauno apskrities VPK informuoja, kad lapkričio 3 dienos rytą, 9 val. 47 min., Kaišiadoryje, Paukštininkų gatvėje, sustabdytas automobilis „Audi“, kurį vairavo ne tarnybos metu neuniformuotas neblaivus (0,50 prom.) Utenos apskr. VPK pareigūnas (gimęs 1980 m.), kuriam surašytas AN protokolas pagal LR ANK 422 str. 5 d., 415 str. 5 d.

Pagal LR ANK 422 str. 5 dalį transporto priemonių vairavimas, kai tai daro neblaivūs (ne mažiau negu 0,41 promilės, bet ne daugiau negu 1,5 promilės) ar apsvaigę nuo narkotinių, psichotropinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų vairuotojai, taip pat apsvaigimo patikrinimo vengimas arba alkoholio (nustatytas ne mažiau negu 0,41 promilės neblaivumas), narkotinių, psichotropinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų vartojimas iki patikrinimo užtraukia baudą vairuotojams nuo aštuonių šimtų iki vieno tūkstančio vieno šimto eurų.

Pagal LR ANK 415 str. 5 dalį transporto priemonių su suklastotais valstybinio numerio ženklais (ženklu), uždengtais ar kitaip užmaskuotais valstybinio numerio ženklais (ženklu) arba su pritvirtintais ne tai transporto priemonei išduotais valstybinio numerio ženklais (ženklu) vairavimas užtraukia baudą vairuotojams nuo dviejų šimtų keturiasdešimt iki trijų šimtų keturiasdešimt eurų.