KASP Kaišiadorių kuopos kariai lankėsi Palomenės pagrindinėje mokykloje

Lapkričio 23 dieną, KASP Dariaus ir Girėno apygardos 2-ios rinktinės 208 Kaišiadorių pėstininkų kuopos kariai lankėsi Kaišiadorių rajono Palomenės pagrindinėje mokykloje.

Šią dieną, kuomet yra minima Lietuvos kariuomenės 103-ios įkūrimo metinės, mokyklos mokytojos ir administracija karių paprašė mokiniams pravesti netradicinę pamoką.

Pamokos metu Kaišiadoryse įsikūrusios 208 pėstininkų kuopos kariai mokiniams pristatė Lietuvos kariuomenę, jos struktūrą, galimus tarnybos būdus, papasakojo apie tarnybos ypatumus bei jos teikiamą naudą. Kadangi pamokoje dalyvavo vyresnių klasių mokiniai, kurie jau pradeda planuoti savo ateitį, jiems buvo papasakota ir apie galimybę siekti karjeros tarnaujant Lietuvos kariuomenėje.

Bendraujant su mokiniais ir atsakant į jų užduodamus klausimus, kariai taip pat papasakojo ir apie savo asmeninę patirtį bei priminė mokiniams, jog visuomet reikia siekti savo užsibrėžtų tikslų.

Po pamokos mokiniams kariai padalino dovanėlių su kariuomenės atributika ir palinkėjo visuomet į viską žiūrėti kuo plačiau bei, svarbiausia, nepamiršti mokytis ir kaupti savo žinių bagažo.

Vaikinus ir merginas, kurie nori išbandyti savo jėgas, kuriems yra atsibodusi monotonija ir kurie nori išmokti kažko naujo, kviečiame prisijungti prie Krašto apsaugos savanorių pajėgų Dariaus ir Girėno apygardos 2-ios rinktinės 208 pėstininkų kuopos. Mus galite rasti Kaišiadoryse, Gedimino g. 118. Su mumis galite susisiekti el. paštu 208@mil.lt, telefonu 8 615 87759 arba tiesiog parašę mums žinutę mūsų Facebook’o puslapyje https://www.facebook.com/kasp208