Kauno apskrityje pasipylė vilkikų avarijos: viename eismo įvykyje, susidūrus autobusui ir lengvajam automobiliui, žuvo žmogus

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento prie VRM Kauno priešgaisrinė gelbėjimo valdyba informuoja apie beveik tuo pat metu įvykusius du eismo įvykius, į kuriuos pateko vilkikai.

Gruodžio 14 dieną, 15 val. 54 min., gautas pranešimas, kad Prienų rajono savivaldybėje, Balbieriškio seniūnijoje, Uosos kaime, Prienų plente apsivertė sunkvežimis, nuvažiavo į mišką ir atsitrenkė į medžius.

Beveik tuo pat metu, 15 val. 57 min., gautas dar vienas pranešimas, kad Birštono savivaldybėje, Ivoniškių kaime, kelyje Prienai–Alytus, 5 km nuo Prienų, kaktomuša susidūrė du sunkvežimiai.

Kiek anksčiau Kauno apskrities VPK informavo apie dar vieną skaudų eismo įvykį. 14 val. 24 min. buvo gautas pranešimas apie tai, kad Kėdainių rajone, Vilainių seniūnijoje, kelyje A8, ties nusukimu į 229 kelią, susidūrė keleivinis autobusas, vairuojamas blaivaus vyro (gimusio 1966 m.) ir automobilis „VW Golf“. Eismo įvykio metu žuvo automobiliu važiavęs vyras, kurio asmenybė nustatinėjama.

Naujienos iš interneto