Kauno klinikų Chirurgijos klinikoje COVID-19 protrūkis: stabdomas planinis pacientų guldymas į kai kurias klinikas

Ketvirtadienį LSMU ligoninės Kauno klinikos savo Facebook’o puslapyje pranešė, kad Kauno klinikų Chirurgijos klinikoje COVID-19 infekciją patvirtinus 11 pacientų ir 2 darbuotojams, buvo imtasi visų reikiamų veiksmų infekcijos plitimui sustabdyti ir dėl to stabdomas planinis guldymas šiame pastate esančiose klinikose. Šiuo metu vyksta epidemiologinis tyrimas, dėl COVID-19 testuojami visi šiame pastate dirbantys darbuotojai ir pacientai.

Iki pirmadienio, spalio 19 dienos, Kauno klinikų Centriniame korpuse esančiose profilinėse klinikose (Reumatologijos, Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos, Nefrologijos, Ausų, nosies ir gerklės ligų, Chirurgijos, Pulmonologijos, Gastroenterologijos bei Urologijos klinikose) stabdomas planinis pacientų guldymas.

Visose Kauno klinikose draudžiamas pacientų lankymas. Pacientus galima lankyti tik neatidėliotinais atvejais, gavus skyriaus vadovo ar budinčio gydytojo leidimą. Būtiniausius asmeninius daiktus pacientams galima perduoti per budėjimo postą, esantį Centrinio korpuso fojė.
Studentų praktikos, vykstančios šiame pastate esančiose profilinėse klinikose, taip pat stabdomos.