„Kelių gaidelio“ su BMW gaudynių atomazga: vairuotojui – šūsnis protokolų (video)

Didelio visuomenės dėmesio viešoje erdvėje sulaukė pirmadienį Kauno apylinkėse vykusios BMW gaudynės. Apie 14 val. kelio A1 44 km Lietuvos kelių policijos tarnybos pareigūnai pastebėjo BMW automobilį su vokiškais valstybiniais numeriais, nors vairuotojo vieta yra įrengta dešinėje pusėje. Kadangi automobilis sukėlė įtarimų, pareigūnai nusprendė sustabdyti šį automobilį patikrinimui. Važiuojant paskui automobilį, automobilio vairuotojas pradėjo didinti greitį, patikrinus jo greitį automobilyje įrengtu greičio matuokliu, buvo nustatytas 200 km/h greitis, kur leistinas greitis – 120 km/h. Įjungus švyturėlius ir per garsiakalbį nurodžius automobilio vairuotojui sustoti, šis dar labiau spustelėjo akseleratoriaus pedalą ir automobilis pradėjo tolti, pavojingai manevruodamas ir nemažindamas greičio važiavo toliau, kai kuriose vietose transporto priemones apvažiuodamas kelkraščiu tuo sukeldamas pavojų savo ir kitu eismo dalyvių turtui, sveikatai bei gyvybei. Galiausiai kirtęs geležinkelio pervažą degant draudžiamam (raudonam) šviesoforo signalui ir apvažiuodamas nuleistas geležinkelio pervažos užtvaras pasišalino.

Tačiau pareigūnai nepamiršo šio įžūlaus vairuotojo ir vakar tas pats vairuotojas buvo sustabdytas Kauno r. sav., Neveronyse, vairuojantis jau kitą transporto priemonę „Ford Transit“ su angliškais numeriais.

Pareigūnai nustatė, kad nuo jų sprukęs vairuotojas (g. 1993 m.) turėjo tam pagrindą, kadangi šis neturi teisės vairuoti transporto priemonę, nes ši teisė jau anksčiau iš jo atimta 10 metų. Pažymėtina, kad minėtam asmeniui iki šiol yra surašyti net 125 protokolai už Kelių eismo taisyklių pažeidimus.

Lietuvos kelių policijos tarnybos pareigūnai surašė jam dar kelis administracinio nusižengimo protokolus už „žygdarbį“ (nepaklusimas sustabdyti transporto priemonę, greičio viršijimas, pavojingas ir chuliganiškas vairavimas, važiavimas per geležinkelio pervažą, degant draudžiamam šviesoforo signalui). Tuo vairuotojo nemalonumai nesibaigė, nes Kauno apskr. VPK pareigūnai taip pat papildomai surašė administracinio nusižengimo protokolus už anksčiau padarytus nusižengimus. Taigi, vairuotojui teks stipriai papurtyti savo kišenes ir sumokėti visas paskirtas baudas.