Kelyje link Palomenės susidūrė mikroautobusiukas ir lengvasis automobilis (foto)

Spalio 29 dieną, 7 val. 21 min., buvo gautas pranešimas, kad Kaišiadorių rajone, važiuojant keliu nuo Gudienos kaimo link Palomenės, už Vilkiškių kaimo, susidūrė autobusiukas ir lengvasis automobilis. Į nelaimės vietą buvo išsiųsti ugniagesiai gelbėtojai, nes pranešėjas teigė, kad galimai yra prispaustų žmonių, iš vieno automobilio rūksta dūmai, policijos pareigūnai bei medikai.

Atvykus specialiosioms tarnyboms paaiškėjo, kad susidūrė dvi transporto priemonės – automobusiukas, vairuojamas vyro (gimusio 1977 m.), ir lengvasis automobilis „VW Golf“, vairuojamas vyro (gimusio 1999 m.). Pirminiais duomenimis abu vairuotojais blaivūs, dėl patirtų sužalojimų į gydymo įstaigą pristatytas „VW Golf“ vairuotojas ir vienas „VW Transporter“ keleivis. Viso mikroautobusu vyko šeši asmenys.

Eismo įvykio metu abi transporto priemonės nulėkė nuo kelio. Kaip galima spręsti iš eismo įvykio nuotraukų, lengvasis automobilis dar ir vertėsi. Tuo tarpu mikroautobusiukas nuvažiavęs nuo kelio sustojo tik už keliasdešimties metrų.

Įvykio aplinkybes aiškinasi policijos pareigūnai.