Kelyje Vilkaviškis – Marijampolė ant automobilio užvirto medis: žuvo du žmonės

Bendrasis pagalbos centras informuoja, kad vasario 17 dieną, 12 val. 47 min., Bendrajame pagalbos centre skubiosios pagalbos tarnybų telefono numeriu 112 buvo gautas pranešimas apie tai, kad kelyje Vilkaviškis – Marijampolė ties Gižų automobilis atsitrenkė į nulūžusį medį. Automobilyje yra prispausti žmonės.

Į įvykio vietą buvo išsiųstos priešgaisrinės gelbėjimo pajėgos, informacija apie įvykį perduota Kauno greitosios medicinos pagalbos stočiai, Marijampolės apskrities vyriausiajam policijos komisariatui.

Pirminiais duomenimis automobilyje buvo prispausti trys žmonės, du iš jų be gyvybės požymių.

Atvykus į nelaimės vietą ugniagesiams teko atversti apvirtusį automobilį, kuris buvo stipriai sumaitotas. Vaduojant žmones ugniagesiams teko naudoti gelbėjimo įrangą. Pirminiais duomenimis, vienas nukentėjęs žmogus išvestas į gydymo įstaigą.

PAPILDYTA

Vėliau buvo patikslinta, kad Vilkaviškio rajone, kelio Marijampolė–Vilkaviškis–Kybartai 7-ame km, dėl kilusios vėtros pakelės medis užvirto ant keliu važiuojančio automobilio ,,Ford Galaxy“, kurį vairavo vyras (gimęs 1982 m.). Įvykio metu žuvo automobilio vairuotojas ir kartu važiavusi moteris (gimusi 1987 m.) bei sužalotas kartu važiavęs keleivis (gimęs 2002 m.), kuris paguldytas į ligoninę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti ir pagal LR BK 137 str. 1 d.