Kodėl svarbu reguliariai atnaujinti interneto svetainę?

Sunku įsivaizduoti šiuolaikinį verslą be interneto svetainės. Tai platforma, kurioje įmonė gali prisistatyti savo auditorijai, su ja bendrauti ir pardavinėti savo produktus ar (ir) paslaugas. Todėl neabejotina, kad interneto svetainė šiais laikais turi milžinišką svarbą verslui. Tačiau norint, kad ji puikiai veiktų, būtų patogi naudotojui ir gerai atrodytų, reikia nepamiršti reguliarių atnaujinimų. Deja, bet kartais jie pamirštami. Galbūt šiuo klausimu jums taip pat reikia paskatinimo? Tuomet kviečiame susipažinti su pagrindinėmis priežastimis, kodėl svarbu reguliariai atnaujinti interneto svetainę.

Prekių ženklo žinomumo didinimas

Svetainės turinio kokybė neabejotinai turi didelę reikšmę prekių ženklo sėkmei. Norint užsitikrinti profesionalų ir patikimą įvaizdį, svarbu kurti aiškų, patrauklų ir informatyvų turinį. Priešingu atveju pritraukti lankytojus ir paskatinti juos likti svetainėje bus sunku.

Taip pat labai svarbu pasirūpinti, kad svetainėje esantis turinys būtų nuolat atnaujinamas. Kuo dažniau tai bus daroma, tuo didesnio auditorijos susidomėjimo galima tikėtis. Juk dažniausiai ir patys norime pasidalinti aktualiu turiniu su kitais, tiesa? Taigi, reguliariai atnaujindami savo svetainės turinį, galite ne tik kurti patikimą įvaizdį, bet ir didinti savo prekių ženklo žinomumą.

SEO rezultatų gerinimas

Kas kiek laiko atnaujinami „Google“ algoritmai lemia, kad optimizavimas paieškos sistemoms, arba kitaip SEO (angl. search engine optimization), nuolat keičiasi. Kuo toliau, tuo didesnis dėmesys skiriamas naudotojo patirčiai. Nesvarbu, tai būtų aukštos kokybės turinys, geras svetainės greitis ar didesnis saugumas – siekiant užtikrinti kiekvieną iš šių aspektų, būtina reguliariai atnaujinti savo svetainę. Visa tai prisideda prie SEO rezultatų gerinimo.

Įsivaizduokite, kad jūsų svetainė dėl tam tikrų priežasčių, pavyzdžiui, dėl reikiamų resursų nesuteikiančio talpinimo (hostingo) plano, veikia lėčiau nei turėtų. Tokiu būdu ji ne tik atbaido lankytojus, bet ir gali lemti prastesnius „Google“ paieškos rezultatus. Išeitis tokiu atveju būtų turimo hostingo plano atnaujinimas. Pasirinkus patikimą svetainių talpinimo paslaugų teikėją, tokį kaip Interneto vizija, tai ypač paprasta. Na, o jeigu ir jūs norite užsisakyti naują hostingo planą, padaryti tai galite spustelėję ant prieš tai pateiktos nuorodos.

Vartotojo kelionės gerinimas

Tam, kad vartotojas įsigytų produktą ar paslaugą, dažniausiai neužtenka vieno apsilankymo svetainėje. Šiuolaikiniai vartotojai nori sužinoti daugiau apie konkretų prekių ženklą ir jo teikiamą vertę. Reguliariai atnaujindami savo svetainę, galite pagerinti potencialaus pirkėjo kelionę, padėdami šiam geriau suprasti jūsų produktų ar paslaugų vertę, nurodydami, kokius kitus žingsnius reikėtų atlikti, ir užtikrindami patogesnį apsipirkimą.

Jei iki šiol į svetainės atnaujinimą žvelgėte atmestinai, tikimės, kad šios priežastys jus paskatins tai daryti atsakingiau. Norint sėkmingai vystyti verslą ir išlikti konkurencingiems, pasistengti neabejotinai verta ir reikalinga. Tikime, kad skyrę svetainės atnaujinimui pakankamai dėmesio, netruksite įsitikinti to nauda.

Nr. 23/11