Kokį transportą rinktis atostogaujant Vilniuje ir jo apylinkėse?

Gyvenantiems Vilniuje sostinė kaip atostogų kryptis gali atrodyti keistai. Tačiau yra daug žmonių iš tolimesnių miestų bei miestelių, kuriems šis miestas kelia didelį susidomėjimą. Į Vilnių taip pat dažnai keliauja iš užsienio grįžtantys lietuviai, ypač jei drauge atsiveža antrą pusę ar draugų, kurie nėra buvę Lietuvoje. Kad atostogos sostinėje būtų smagios ir pamatytumėte viską, verta išsinuomoti automobilį Vilniuje. Kokį transportą rinktis atostogaujant Vilniuje ir jo apylinkėse?

Pagrindinis dalykas, pagal kurį reikėtų rinktis transporto priemonę nuomai Vilniuje, tai jūsų pačių poreikiai ir kelionės tikslai. Jei norite daugiau keliauti pačiame mieste, ypač senamiesčio gatvėmis, geriau rinktis kompaktišką automobilį su automatine pavarų dėže, kuriuo bus patogiau laviruoti mažomis gatvelėmis ir paprasčiau rasti vietą stovėjimo aikštelėse. 

Dėmesio vertas ne tik pats Vilnius, bet ir jo apylinkės. Čia yra daug ežerų, miškų bei kitų lankytinų objektų. Norintiems susipažinti su jais, rekomenduojame rinktis patogią, erdvesnę transporto priemonę, į kurią galėtumėte susidėti daiktus. Taip pat pagalvokite apie automobilio ekonomiškumą. Jei važinėsite daug, svarbu, kad kuro sąnaudos nebūtų didelės. 

Galbūt planuojate kelionę su artimaisiais ar visa šeima ir jums kyla klausimas, kokį transportą rinktis atostogaujant Vilniuje ir jo apylinkėse? Tokiu atveju pabandykite išsinuomoti autobusiuką. Tilpsite visi, o keliauti drauge bus kur kas smagiau. 

Keliaujantiems vasarą ir nenorintiems išleisti daug pinigų nakvynėms viešbučiuose, vertėtų apsvarstyti galimybę išsinuomoti didesnį autobusiuką ar net kemperį. Taip su savimi nuolat turėsite nakvynę, galėsite čia gaminti maistą, apsiprausti ir nereikės dėl šių dalykų sukti galvos. Taip ypač verta keliauti vasarą ar pavasarį, kai gamta aplink Vilnių ir visoje Lietuvoje yra gražiausia.

Nr. 21/37