Kokie orai laukia Visų šventųjų ir Vėlinių dienomis?

Pirmadienio naktį orų situacija keisis mažai. Vis dar išliksime aukšto atmosferos slėgio įtakoje, tad žymesnio lietaus neturėtų būti. Vietomis, didesnė tikimybė ties Pietvakarių Lietuva, formuosis rūkas. Vėjas bus pietvakarių kryties, 4-9 m/s. Naktis bus gerokai vėsesnė ir oras vės iki 1-6, Kuršių nerijoje 8 laipsnių šilumos. Atslinkus vėsiam orui vėl pasirodys šalnos ir ore vietomis, dirvos paviršiuje daug kur temperatūra kris iki 0-5 laipsnių šalčio.

Pirmadienio dieną didesnių orų pokyčių nebus. Be žymesnio lietaus. Vėjas besikeičiančios krypties, vidutinio stiprumo. Dieną laikysis panaši šiluma ir šils iki 9-14 laipsnių šilumos.

Antradienio naktį iš vakarinių rajonų į daugelį vietovių pamažu plis žemi, bet tankūs debesys, kartu su jais atkeliaus ir rūkas. Iki ryto žemi debesys uždengs daugelį rajonų, didesnėje šalies dalyje susidarys rūkas. Vietomis trumpai ir silpnai palynos ar tik padulksnos. Dvelks silpnas, nepastovios krypties vėjas. Temperatūra pažemės iki 1-6, pajūryje 7-9 laipsnių šilumos, ore vietomis, dirvos paviršiuje daug kur, bet didžiausia tikimybė rytinėje šalies pusėje, numatomos šalnos iki 0-5 laipsnių šalčio.

Antradienio, Visų šventųjų dieną, vyraus apniukę ir ūkanoti orai, vietomis trumpai ir negausiai palynos, saulė trumpam pasirodys tik kai kuriose vietovėse. Ryto valandomis didesnėje šalies dalyje tvyros rūkas, įdienojus rūko užimami plotai sumažės, bet vietomis jis išsilaikys, o vakare vėl ims plisti į didesnę šalies dalį. Vėjas išliks silpnas, nepastovios krypties. Nors diena bus apniukusi ir ūkanota, šalį pasieks šiltesnio oro masė, todėl temperatūra kils iki 9-14 laipsnių šilumos.

Trečiadienį, Vėlinių dieną, iš vakarų atkeliaus atmosferos frontas. Vyraus debesuoti orai, dieną daugiau pragiedrulių pasirodys vakarinėje šalies dalyje. Naktį vietomis, dieną daug kur palis, bet vyraus negausus lietus. Naktį ir rytą vietomis tvyros rūkas. Naktį dvelks silpnas pietryčių vėjas, dieną vėjas suksis iš pietvakarių ir papūs šiek tiek stipriau. Naktį vės tik iki 5-10, dieną šils iki 9-14 laipsnių šilumos.

Ketvirtadienio naktį vyraus debesuoti orai, daug kur trumpai palis, o dieną debesys praretės, trumpai ir negausiai palis tik vietomis. Naktį pūs nestiprus pietvakarių, vakarų, dieną stiprokas vakarų, šiaurės vakarų vėjas. Naktį vės iki 5-10, dieną šils iki 9-13 laipsnių.

Penktadienį sustiprės aukštesnio slėgio laukas, todėl debesys prasisklaidys, žymesnio lietaus nenumatoma. Naktį ir rytą vietomis susidarys rūkas. Vėjai suksis iš pietų ir truputį sustiprės. Naktis bus vėsi, temperatūra kris iki 1-6 laipsnių šilumos, ore vietomis, dirvos paviršiuje daug kur tikėtinos šalnos, dieną temperatūra kils iki 8-12 laipsnių.