Kokios apyrankės populiariausios dabar?

Mada niekuomet neužsistovi vietoje. Nors kai kurie dalykai populiariais išlieka visada, dauguma tendencijų keičiasi kartu su metų laikais. Tas pats principas galioja ir papuošalų sferoje, o dar tiksliau – apyrankių. Čia mados taip pat keičiasi nuolat, vieniems dizainams sugrįžtant, kitiems ir vėl pasineriant į užmarštį. Be abejo, dalis variantų išlieka klasikiniais. Apyrankės su karoliukais – vienas iš jų. Tačiau, dabartinėje rinkoje kai kurie gaminiai nustelbia kitus. Tad, kokios apyrankės populiariausios šiuo metu?

Minimalistinės apyrankės

Minimalizmas yra vienas iš tų dalykų, kuris iš pažiūros, lyg ir niekuomet neišeina iš mados. Tačiau kartais pastarasis šiek tiek „užsnūsta“, savo vietą užleisdamas naujoms, masyvesnėms idėjoms. Be abejo, bėgant laikui, žmonės ima pavargti nuo tų pačių dalykų. Dėl šios priežasties, minimalizmas ir vėl sugrįžo į madą. Tokio tipo apyrankės įsigyjamos vis dažniau. Didžiausias jų privalumas – tai lengvas priderinimas prie bet kokio įvaizdžio. Be to, tokie gaminiai sugeba papuošti žmogų, pernelyg nekrisdami į akis bei neišsiskirdami iš bendros aprangos. Tad, jeigu jau kurį laiką svarstote, kokią apyrankę vertėtų įsigyti, rekomenduojame apsvarstyti minimalistinius variantus.

Apyrankės su karoliukais

Tai – nesenstanti klasika, dabar vėl užimanti tendencijų viršūnes. Apyrankės su karoliukais patinka praktiškai visiems. Be abejo, pastarųjų dizainai vis tiek yra šiek tiek skirtingi. Kita vertus, tokio tipo apyrankes dėvi jau mažos mergaitės, o dažnai dar nusprendžia jas pasigaminti ir savomis rankutėmis. Tačiau, papuošalai su karoliukais neretai patinka ir paauglėms bei jaunoms merginoms. Žinoma, kaip jau minėjome kiek anksčiau, tokiu atveju, jų dizainas dažniausiai šiek tiek skiriasi. Taip pat, egzistuoja toks apyrankių su karoliukais tipas, kuris sužavės net močiutes. Tad, klasikiniu variantu tai išlieka visai ne be priežasties.

Sidabrinės apyrankės

Auksiniai ir sidabriniai papuošalai beveik nuolat konkuruoja tarpusavyje. Pavyzdžiui, nors žiedų srityje vis dar laimi pirmasis variantas, apyrankėse vyrauja kiek kita situacija. Į dabartines tendencijas sugrįžo būtent sidabriniai gaminiai. Pastarieji gali būti tiek minimalistiniai, tiek šiek tiek įmantresni. Bet kokiu atveju, sidabras yra išties universali medžiaga, deranti prie beveik bet kokio įvaizdžio. Taigi, visai nenuostabu, jog tokios apyrankės ir vėl yra pasirenkamos vis dažniau.

Apyrankės su širdele

Papuošalai su širdele taip pat beveik niekuomet neišeina iš mados. Tai – puikus simbolis, tinkantis daugybei progų. Juk apyrankę su širdele galima nupirkti tiek antrajai pusei, tiek draugei, tėvams, seneliams, vaikams. Pastaroji simbolizuos meilę, rūpestį, norą būti kartu, o galbūt ir dar daugiau dalykų, apie kuriuos žinos tik ją įsigiję žmonės. Bet kokiu atveju, apyrankės su širdele ir vėl sugrįžo į populiarumo viršūnę. Tad, jeigu ieškote dovanos artimam žmogui – tai gali būti puikus pasirinkimas.

Nr. 23/16