Kur ieškoti patikimos namų tvarkytojos?

Rasti gerą, patikimą namų valytoją ar valymo paslaugą gali atrodyti tikras iššūkis, ypač tiems, kurie anksčiau jos nesamdė. Galų gale, suteikti nepažįstamam asmeniui ar nepažįstamiems žmonėms prieigą prie jūsų namų, kelia nerimą. Turėti namų tvarkytoją yra prabanga, bet to verta. Gyvenimas švariuose namuose yra vertas išleistų pinigų. Tikėkitės skirti laiko, kad surastumėte tinkamą žmogų.

Nuspręskite, kokios valymo paslaugos norite. Norite profesionalios valymo paslaugos? Profesionali valymo įmonė užtikrina, kad kas nors visada atvyktų išvalyti jūsų namus. Jūs nesate atsakingas už darbuotojų patikrinimą, dokumentų tvarkymą ar draudimą. Kita vertus, darbuotojų kaita būna didelė, todėl kiekvieną kartą galite nesulaukti tos pačios komandos. Užsukite į nevark.lt ir gaukite visą reikiamą informaciją apie tokio pobūdžio paslaugas.

Su nepriklausomu valytoju galite užmegzti asmeniškesnius santykius, pavyzdžiui, pranešti apie savo poreikius ir netgi susitarti dėl papildomų paslaugų, tokių kaip vaikų priežiūra, skalbinių sulankstymas ar šuns išleidimas.

Gaukite rekomendacijų. Geriausi jūsų ištekliai yra šeima, draugai, kaimynai ir bendradarbiai. Asmeninės rekomendacijos tikrai yra geriausias būdas suvokti potencialaus darbuotojo darbo etiką, atsakomybės lygį ir patikimumą.

Iš anksto sudarykite poreikių sąrašą. Net jei anksčiau turėjote namų valytoją, dabar pats laikas įvertinti arba iš naujo įvertinti savo poreikius. Galbūt jūsų padėtis pasikeitė ir jums reikia daugiau ar mažiau valymo paslaugų per mėnesį. Galbūt tam tikrus kambarius kiekvieno apsilankymo metu reikia tik greitai nuvalyti dulkes, o ne visapusiškai išvalyti. Ar buvo kažkas, ko jūsų ankstesnis valytojas nepadarė pagal jūsų poreikį, bet atrodė, kad neverta paminėti? Užsirašykite tai, kad nepamirštumėte iškelti tokį klausimą.

Suplanuokite susitikimą. Nesvarbu, ar samdote asmenį, ar paslaugą, turite susitikti su paslaugų teikėju, kad galėtumėte nuoširdžiai pasikalbėti. Paprašykite jų apibūdinti, kokias paslaugas jie teikia ir kokių neteikia. Išsiaiškinkite savo lūkesčius ir paaiškinkite visas problemas susijusias su ankstesniais namų tvarkytojais. Apžiūrėkite visus kambarius. Nurodykite visas problemines sritis. Labai svarbu, kad išsamiai apibūdintumėte, kam esate išrankus. Jei norite, kad kiekviena smulkmena būtų paimta, nuvalyta nuo dulkių ir grąžinta į vietą, pasakykite tai. Paprašykite rekomendacijų ir susisiekite su tais darbdaviais.

Nr. 22/32