Laukia šalčiausia naktis. Savaitgalį šaltis dar nežada trauktis

Naktį iš penktadienio į šeštadienį tikimasi šalčiausios nakties. Temperatūra kris iki 20-25 laipsnių šalčio, pajūryje bus apie 15 laipsnių. Naktis bus tyki ir beveik daugiausia giedra.

Šeštadienio dieną tankesni debesys  atplauks į vakarinę bei šiaurinę Lietuvos dalį  daug kur truputį pasnigs. Vėjas Lietuvoje jau ims pūsti iš pietų. Įdienojus temperatūra rytiniuose bei pietiniuose rajonuose bus pati žemiausia apie 15-17 laipsnių šalčio, šiaurės vakarinėje šalies pusėje sieks maždaug 10-12 , o pajūryje apie 2-4 laipsnius šalčio.

Sekmadienio naktį 20-22 laipsnių šalčio židinys dar išliks šalies pietryčiuose, kitur temperatūrą gerokai švelnins iš vakarų atkeliaujantis jau šiltesnis oras bei vis plačiau sklindanti debesų širma, vietomis su nedideliu sniegu. Žemaitijoje temperatūra bus apie 10-12, pajūryje apie 3 laipsnius šalčio.

Sekmadienio dieną šalyje išliks taip pat didelis temperatūros intervalas, nuo 4-5 laipsnių  Žemaitijoje iki 10-12 laipsnių šalčio Dzūkijoje. Prie jūros temperatūra jau sieks 0 laipsnių. Šiauriniuose rajonuose truputį snyguriuos, pietiniuose tikimasi daugiau saulės.

Naujienos iš interneto