Liepos mėnesio horoskopas visiems zodiako ženklams

AVINAS

Meilė. Įkarštis pagaus ir neatslūgs visą vasarą. Romanai įgaus pagreitį, suprasite, kad negalite gyventi be to vienintelio jums brangaus žmogaus.

Darbas. Vasara didelių pokyčių karjeros srityje neatneš, bus atostogų metas.

Pinigai. Vasara finansiškai bus palanki dirbantiems prekybos srityje, tikėtinos didesnės įplaukos.

Sveikata. Vasaros pradžia tinkama grožio ir sveikatinimosi procedūroms sanatorijose ir kurortuose. Šiltmečio įkarštyje atsargesni turėtų būti tie, kurie turi kraujospūdžio sutrikimų, jiems verta profilaktiškai pasitikrinti sveikatą. Rugpjūtį bus didesnė apsinuodijimų grėsmė, todėl rekomenduojama atidžiau rinktis maistą, dažniau plautis rankas, vaisius ir daržoves.

JAUTIS

Meilė. Birželis palankus praeities klaidoms taisyti. Vidurvasarį bus dar viena puiki proga sutikti sau skirtą antrąją pusę. Jeigu ji jau šalia, vasarai kopiant į pabaigą verta pamąstyti apie vestuves, tam bus idealus laikas.

Darbas. Vasaros pradžia tinkama kreiptis į vadovybę dėl paaukštinimo. Šiltmečiui įsibėgėjant taip pat nevalia tinginiauti, mat labai palanku savo profesinį bagažą papildyti naujomis žiniomis. Rugpjūtį jūsų karjeroje daug kas priklausys nuo verslo partnerių.

Pinigai. Iki vasaros vidurio rekomenduojama atidžiai sekti savo pajamas ir išlaidas, be reikalo nesišvaistyti pinigais. Antroje liepos pusėje gali šoktelėti pajamos, tačiau teks pasisaugoti didesnių praradimų dėl verslo partnerių. Vasaros pabaiga piniginiu atžvilgiu bus sėkminga dirbantiems meno srityje.

Sveikata. Birželis palankus planinėms operacijoms. Vidurvasarį rekomenduojama vengti riebaus maisto ir šaltų gėrimų, nes tai gali tapti pagrindine virškinimo sistemos problemų priežastimi. Beje, turėtume būti atsargesni prie vandens telkinių.

DVYNIAI

Meilė. Vasaros pradžioje galite pastebėti, kad santykiams dažnai kliudo beprasmiai ginčai, bet nieko svarbaus šiltmečiu asmeniniame gyvenimo srityje neįvyks.

Darbas. Birželį palanku išnaudoti mokymams, kvalifikacijai kelti. Vidurvasarį ne viską pavyks spręsti taip greitai, kaip norėtųsi, todėl iš anksto susiplanuokite, kad prie numatytų darbų atlikimo terminų verčiau prisidėti po kelias dienas. Teks susidoroti su dideliu krūviu, jeigu jausite, kad nesate tam pajėgūs, nebijokite kreiptis pagalbos į kolegas.

Pinigai. Vasaros pradžioje verčiau susilaikyti nuo didelių investicijų. Liepą palanku prašyti didesnio atlyginimo, taip pat galite sulaukti pasiūlymo, kurį priėmus tikėtinas nemenkas pelnas. Vasaros pabaigoje galimi verslo susitikimai, kurie stipriai pakeis finansinę padėtį į gera.

Sveikata. Vasarą gali varginti kraujotakos sutrikimai. Nors iš pirmo žvilgsnio tai neturi nieko bendro, tiek šiuos, tiek kitus negalavimus padės spręsti bendravimas. Suprasite, kiek daug fizinei būklei duoda psichologinė savijauta.

VĖŽYS

Meilė. Šeimas sukūrusius Vėžius vasaros pradžia džiugins gražiais tarpusavio santykiais, bet vėliau gali tekti susidurti su santuokuos išbandymais. Teks gerai apgalvoti tai, ką kalbate, nes ne laiku pasakytas žodis stipriai pažeis tarpusavio santykius.

Darbas. Birželį verčiau atsipūsti ir išeiti atostogų, nes liepos pradžioje galite sulaukti pasiūlymo užimti aukštesnes pareigas. Vasarai einant į pabaigą rekomenduojama saugotis konfliktų su kolektyvu, antraip tikėtini finansiniai nuostoliai.

Pinigai. Birželį finansinė padėtis pagerės ir tai bus susiję su jūsų turimais ryšiais. Tik negalvokite, kad galite lengvai atsipūsti, tam dar ne laikas – norėdami susitvarkyti materialinę gerovę dar turite paplušėti. Rugpjūtį patartina vengti konfliktų darbe, mat jie palies ir jūsų finansus.

Sveikata. Vasara gali tapti išbandymu jūsų nervų sistemai, tikėtina su tuo susijusi nemiga, apetito stoka. Jeigu laiku nesiimsite gydymo, viskas gali baigtis depresija. Taip pat turėtumėte atidžiau rūpintis maisto ruošos higiena, mat galimos žarnyno infekcijos.

LIŪTAS

Meilė. Vasaros pradžioje gyvenime gali vėl atsirasti seni gerbėjai. Šį laiką verta išnaudoti prasmingam bendravimui. Liepą derėtų pasisaugoti abejotinių internetinių pažinčių, mat galite tapti aferistų auka. Vasaros pabaigoje asmeninis gyvenimas džiugins, tik būkite kantrūs ir be reikalo nepykite ant mylimų žmonių. Reikėtų išmokti neįsižeisti dėl smulkmenų.

Darbas. Birželį darbe galimi nesusipratimai, bet jie neturės didesnės įtakos jūsų karjerai, tad per daug nesukite galvos. Vertėtų vengti abejotinų pasiūlymų ir nebijoti pastovėti už save.

Pinigai. Prasidėjus vasarai reikėtų dėti visas pastangas, kad jūsų išlaidos neviršytų pajamų. Liepą verčiau nesiimti jokių didelių verslo sumanymų, nes situacija pernelyg rizikinga.

Sveikata. Šiltmečiu galite lepintis SPA procedūromis, vandens pramogomis po atviru dangumi. Tai yra ne tik smagu, bet ir naudinga tiek fizinei, tiek psichologinei sveikatai. Tik išlikite budrūs, nes bus padidėjęs traumų pavojus. Rugpjūtį atidesni turėtų būti alergiški Liūtai, nes galima netikėta organizmo reakcija į maistą.

MERGELĖ

Meilė. Šeimas sukūrusias Mergeles vasaros pradžia pradžiugins harmoningais tarpusavio ryšiais. Liepą pabus jūsų romantiška ir aistringa pusė. Norėsite būti apsupti priešingos lyties atstovų dėmesio, negalėsite nė minutės nusėdėti namuose. Jeigu jau turite antrąją pusę, palanku šiuo metu stiprinti tarpusavio ryšius.

Darbas. Nuo birželį priimtų sprendimų priklausys visų likusių metų situacija. Nors vasara yra atostogų metas, liepą verta pagalvoti apie kvalifikacijos kėlimo kursus. Jau rudenį jie atsipirks su kaupu, sulauksite kolegų pripažinimo ir padėkos.

Pinigai. Liepą galite pakilti karjeros laiptais ir tai papildys jūsų piniginę. Vasaros pabaigoje dėl piniginių reikalų gali kilti konfliktų su kolegomis. Šiuo metu verčiau nesiskolinti ir neinvestuoti į bendrus projektus.

Sveikata. Vasaros pradžioje reikėtų atidžiau rinktis maistą, nes galite susidurti su žarnyno infekcijomis. Taip pat vertėtų būti atsargiems prie vandens telkinių, saugotis traumų. Rugpjūtį daugiau atidumo reikės sėdant prie vairo.

SVARSTYKLĖS

Meilė. Birželis bus sėkmingas po Svarstyklių ženklu gimusioms merginoms – jų gerbėjas gali pasiūlyti savo ranką ir širdį. Jeigu liepą leisitės į kelionę, joje galite sutikti seną draugą. Patys nepajusite, kaip bičiuliški jausmai virsta liepsnojančia meile. Rugpjūtis bus palankus subjurusiems santykiams su antrąja puse taisyti.

Darbas. Birželis labai geras metas dirbantiems su informacijos sklaida, reklama, informacinėmis technologijomis. Jeigu planuojate keisti darbą, tam palankus metas bus vidurvasarį. Rugpjūtį galite tikėtis naujų projektų gausos, būsite kupini originalių idėjų. Svarbiausia – suspėti jas visas įgyvendinti.

Pinigai. Vidurvasarį palanku investuoti į namus, galite pasvarstyti apie geresnį būstą. Taip pat esant galimybei dalį pajamų verta skirti kelionėms. Vasaros pabaigoje piniginę paploninti gali įvairios netikėtos smulkmenos.

Sveikata. Vasaros pradžioje daugiau dėmesio pareikalaus endokrininė sistema. Vėliau šiltmečiu reikėtų rasti laiko poilsiui. Naudingos grožio ir vandens procedūros. Rugpjūtis geras laikas kovai su antsvoriu. Metant svorį labai svarbu tiek sveikai maitintis, tiek reguliariai mankštintis.

SKORPIONAS

Meilė. Vasaros pradžioje laukia daug įdomių pažinčių, ypač Skorpionių merginų. Sukūrę šeimas vidurvasarį gali susidurti su santykių krize. Pripažinkite, kad per darbus pamiršote šeimą.

Darbas. Vasaros pradžioje gali būti daug nuo jūsų nepriklausančių pokyčių. Jeigu dirbate su užsienio partneriais, jie čia lems labai daug. Jeigu liepą pradėsite savo verslą, išlaidų bus daugiau nei pelno. Vasaros pabaigoje verčiau iš vis atitrūkti nuo profesinės veiklos ir pailsėti, mat dideli darbų krūviai nieko gero nežada.

Pinigai. Vasarą pajamos bus gana stabilios, o jeigu viską vykdysite pagal planą, netgi didės. Rugpjūtis pareikalaus daug kantrybės, tvirtybės ir gebėjimo mąstyti šaltakraujiškai.

Sveikata. Nuo vasaros gali paūmėti migrenos priepuoliai, todėl patartina daugiau ilsėtis. Jeigu sergate širdies ar kraujagyslių ligomis, verta apsvarstyti sanatorinio gydymo galimybes. Labai teigiamai veiks vandens procedūros, masažai, atsipalaidavimo technikos.

ŠAULYS

Meilė. Vasara palanki vienišiems Šauliams, mat sužavėsite ne vieną priešingos lyties atstovą. Liepą širdis dėl naujai sutikto žmogaus stipriau gali suspurdėti ne tik vienišiams, bet ir antrąją pusę turintiems Šauliams. Pastarieji jokiu būdu neturėtų veltis į romaną, nes viskas greitai paaiškės ir galiausiai liksite vieni. Vasaros pabaigoje naudinga ieškoti naujo požiūrio į antrąją pusę ir tarpusavio santykius. Tai gali būti sunku, tačiau pasistenkite išsaugoti optimizmą, bet kokioje situacijoje.

Darbas. Birželį jums bus suteikta galimybė pakilti karjeros laiptais. Liepą turėtumėte būti atsargesni priiminėdami esminius sprendimus. Dėl jų verčiau tartis su kolegomis, visu kolektyvu, nes pavieniui galite pridaryti nedovanotinų klaidų.

Pinigai. Birželį nuosavo verslo savininkai gali prarasti naudingus ryšius, o tai ves prie didelių finansinių praradimų. Turėtumėte būti atsargesni investuodami, mat galite priimti visiškai netinkamus sprendimus.

Sveikata. Vasarą gali paūmėti lėtinės ligos, sau padėsite daugiau ilsėdamiesi. Vasaros gale daugiau dėmesio pareikalaus nervų sistema. Galbūt pats metas atostogauti.

OŽIARAGIS

Meilė. Vasarą palanku pradėti romantiškoms kelionėms. Turintiems antrąją pusę tai leis sustiprinti tarpusavio ryšį, o vienišiams suteiks progą sutikti daug įdomių žmonių. Vidurvasarį būkite atsargesni, nes galite turėti nepagrįstų su meile susijusių iliuzijų. Jeigu puoselėjate slaptus jausmus, juos geriausiai atskleisti vasaros pabaigoje.

Darbas. Vasarą gali kilti nesusipratimų su bendradarbiais, todėl visuomet dėl visko tarkitės, diskutuokite, klauskite patarimų ir nebijokite patys jų duoti. Jeigu laikysitės tokios strategijos, seksis įgyvendinti užsibrėžtus tikslus.

Pinigai. Vasaros pradžioje norėdami neįsiskolinti turėsite atidžiai skaičiuoti savo pajamas ir išlaidas. Galimos nenumatytos išlaidos namų remontui, buitinei technikai. Rugpjūtį finansinė padėtis stabilizuosis.

Sveikata. Vasarą atidžiau rinkitės, ką dedate į iškylų krepšį, mat bus padidėjusi virškinimo sistemos infekcijų grėsmė. Taip pat gali pasireikšti galvos kraujotakos sutrikimai. Vasaros pabaigoje derėtų daugiau dėmesio skirti atsipalaidavimui ir aktyviam poilsiui.

VANDENIS

Meilė. Atėjus vasarai užvaldys trauka meilėms nuotykiams, trokšite patirti stiprias emocijas. Rasite būdą, kaip patraukti patinkančio žmogaus dėmesį ir pelnyti jo palankumą. Rugpjūtį galimas atostogų romanas.

Darbas. Vasarą teks darbuotis prie to, ką jau pradėjote. Kartais bus sunku, prireiks užsispyrimo ir kantrybės, gal net norėsis nuleisti rankas, tačiau galiausiai sulauksite ilgai trokštamų rezultatų. Jais svarbu ne tik pasidžiaugti, bet ir išanalizuoti, nes tai yra paspirtis tolimesniems veiksmams. Rugpjūtį sulauksite palankios progos pradėti arba plėsti savo verslą.

Pinigai. Vasarą sulauksite palaikymo iš užsienio partnerių ir tai padės papildyti piniginę ar bent užtikrinti finansinį stabilumą. Jeigu turite prieigą prie valdiškų pinigų, vidurvasarį jais disponuodami turėtumėte būti ypač atidūs. Jokiu būdu nepasiduokite pagundai juos leisti kaip savus.

Sveikata. Vasarą bus padidėjusi apsinuodijimų tikimybė, todėl teks atidžiau rinktis, ką valgote. Apskritai verta pamąstyti, ar jūsų kasdienis racionas yra tinkamas. Liepą turėtumėte būti atsargesni prie vandens telkinių, net jeigu ir esate puikūs plaukikai. Šiuo metu palanku stiprinti širdį ir kraujotaką, imtis su tuo susijusių sudėtingų procedūrų ir planinių operacijų. Rugpjūtį gali kamuoti urologiniai susirgimai.

ŽUVYS

Meilė. Birželį gali persekioti įtarimas, kad partneris jums yra neištikimas. Ar nerimui yra pagrindo, atskleis laikas. Vienišos Žuvys, norėdamos rasti sau skirtą žmogų, turėtų kliautis intuicija. Tiesa, būkite atsargesni, nes vasaros pabaigoje galite įsivelti į lengvabūdiškus santykius. Ar jums to tikrai reikia?

Darbas. Vasaros pradžioje nepaisysite terminų, darbuositės tokiu tempu, koks jums atrodys tinkamiausias. Liepą reikėtų stabtelėti ir atidžiai įvertinti darbus. Greičiausiai suprasite, kad neesate pajėgūs vieni nuveikti visko, tad teks pasirinkti kurį nors vieną projektą ir atsakomybe dalintis su bendradarbiais.

Pinigai. Birželį neskubėkite investuoti. Net tokiu atveju, jeigu finansinė padėtis neatrodys labai gera, rugpjūtį rekomenduojama pagal galimybes pakeliauti, paatostogauti. Šios išlaidos pagerins vidinę būseną.

Sveikata. Šylant orams apie save gali priminti skydliaukė, ypač jeigu anksčiau turėjote problemų. Šiuo metu geriausias vaistas bus judėjimas. Vasara bus itin palanki valgymo įpročiams keisti.