Liepos mėnesio horoskopas visiems zodiako ženklams

Liepą drąsiai galime vadinti šeimos mėnesiu. Dėl stipraus Vėžio zodiako ženklo aktyvavimo (Saulė, Venera, Merkurijus) pasinersime į šeimos, namų reikalus. Tai puikus metas kurti, įsigyti savo namus, planuoti šeimą, vaikus, aplankyti gimines.

Jausime labai stiprią vandens stichijos energetiką, kuri į mūsų gyvenimus įneš daugiau paslaptingumo, jausmingumo, erotiškumo, tačiau tuo pačiu ir iliuziškumo, pasyvumo ir bejėgiškumo. Išsisklaidys praėjusį mėnesį buvęs aktyvus Dvynių atvirumas ir plepumas. Būsime linkę atsiriboti nuo išorinio pasaulio, slėpti savo gyvenimą, pojūčius.

Komunikacijos planeta Merkurijus iki liepos 15 dienos judės Vėžio zodiako ženklu ir tai įtakos, koreguos mūsų mąstymo būdą, komunikaciją. Vėžio energijos skatins įsigilinti į intuiciją, savo sprendimus būsime linkę priimti emocionaliai, tačiau ne logiškai. Nuo liepos 15 dienos Merkurijus persikels į ugningąjį Liūto zodiako ženklą. Žodžiu sieksime atkreipti dėmesį, paveikti, pritraukti ir sužavėti. tai puikus metas oratoriams, žodžio meistrams.

Venera, kuri mūsų gyvenimuose yra atsakinga už grožio suvokimą, gebėjimą mylėti, iki liepos 13 dienos keliaus intuityviuoju Vėžio zodiako ženklu. Tokia planetos pozicija skatins puošti savo namus, jausmuose atvers intuicijos ir emocijų lobyną. Jausmai įgaus gilumą ir intuityvų suvokimą ko meilėje ir santykiuose mums trūksta. Šiuo laikotarpiu labai svarbiais taps kinestetika: prisilietimai, apsikabinimai.

Nuo liepos 13 dienos Venera persikels į demonstratyvųjį Liūto zodiako ženklą. Meilės energetika ir moterų elgesys pasikeis, taps labiau demonstratyvūs, artistiški. Meilės istorijos taps labiau matomos, kažkiek pompastiškos. Tai puikus metas susižadėti, prisipažinti meilėje, išaukštinti moterį ir meilės sampratą.

Marsas, kuris yra atsakingas už vyrus, energiją, motyvaciją nuo mėnesio pradžios jau judės įprastai, todėl pajusime daugiau energijos ir aktyvumo, sugrįš jėgos ir noras veikti.

Vyriškoji žmonijos dalis taps aktyvesnė, todėl galime tikėtis gan ryškių pasireiškimų ir iniciatyvų. Visą liepos mėnesį ši planeta judės Skorpiono zodiako ženklu, kur jos pasireiškimas labai stiprus ir ryškus. Tai suteiks mums drąsos rizikuoti, imtis naujų ir pavojingų veiklų, išaugs seksualumas ir gyvūliška žmogaus prigimtis. Tai puikus metas vyrams ir jų vyriškumui puoselėti, stiprinti, išreikšti. Išdrįskite būti gruboki ir dominuojantys, koks yra prigimtinis vyriškumas.

Liepos 1 dieną susiformuos palankus Veneros ir Jupiterio aspektas. galime sulaukti dovanų, finansinių įplaukų, meilės santykių pagerėjimo.

Liepos 3 dieną susiformuos Saulės ir Neptūno harmoningas aspektas, kuris atskleis/pažadins kūrybinę ir intuityviąją prigimtį. Tokiu metu būtina klausytis vidinių pojūčių, gali plaukti informacija per sapnus.

Liepos 7 dieną susiformuos Veneros ir Urano kvadratūra, kuri įneš netikėtų posūkių tiek meilės ir santykių srityje, tiek ir finansiniuose reikaluose. Posūkių eiga sunkiai prognozuojama, nes įtakojama Urano (tai yra planeta, kuri atsakinga už netikėtumus mūsų gyvenimuose, veikia tarsi sprogstamasis užtaisas, ir dažniausiai priešingai nei mes tikimės). Geriausia priimti situaciją tokią, kokia ji yra.

Liepos 8 dieną susiformuos sudėtingas Saulės ir Plutono aspektas, skatinantis gilintis į save ir keisti tai, kas trukdo evoliucionuoti. Tai vidinių, giluminių pokyčių, transformacijos laikas.

www.horoskopai.lt