Moterys smurtautoją bagažinėje nuvežė į policijos komisariatą, kuriame jis peiliu sužalojo pareigūnus

Juokas pro ašaras. Taip būtų galima pavadinti istoriją, kuri nutiko Kauno mieste.

Rugsėjo 24 dieną apie 14 val. 50 min. Kaune, Pramonės pr., namuose, kilus konfliktui, vyras (gimęs 1986 m.) smurtavo prieš sutuoktinę (gimusią 1993 m.) ir mažametę dukrą (gimusią 2016 m.), taip sukeldamas joms fizinį skausmą. Įtariamasis tą dieną nebuvo sulaikytas.

Rugsėjo 25 dienos rytą apie 9 val. pas moterį atėjusi kaimynė pranešė, kad kažkoks vyras įlipo į jos automobilio „VW Passat“ bagažinę. Abi moterys nusprendė vyrą, esantį automobilio bagažinėje, pačios nuvežti į policijos komisariatą.

Tą pačią dieną apie 9 val. 25 min. Kauno apskr. VPK Kauno m. Panemunės PK kieme, moteriai kartu su Kauno apskr. VPK Kauno m. Panemunės PK Veiklos skyriaus vyriausiuoju tyrėju ir vyresniuoju tyrėju priėjus prie automobilio bagažinės ir ją atidarius, joje buvęs smurtautojas, rankoje laikydamas peilį, iššoko ir puolė vytis sutuoktinę. Sulaikant smurtautoją šis pasipriešino policijos pareigūnams ir rankoje laikytu peiliu juos sužalojo. Pareigūnai D. B. (gimęs 1977 m.) ir V. S. (gimęs 1974 m.) dėl durtinių-pjautinių žaizdų rankose, suteikus med. pagalbą, gydomi ambulatoriškai. Įtariamasis uždarytas į areštinę.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 140 str. 2 d., 140 str. 3 d., 145 str. 1 d. ir 286 str.

Remiamas turinys:
Naujienos iš interneto