Motociklininkas nufilmavo, kaip apgauna mirtį. Automagistrale skriejęs 300 km/h greičiu atsitrenkė į automobilį (video)

Motociklas – galinga transporto priemonė, kuriai suvaldyti reikia ne vien tik tvirto kūno, bet ir proto. Deja, bet tai taip pat yra ir pavojinga transporto priemonė, kurių automobilių vairuotojai dažnai nepastebi ir įvyksta skaudžios eismo nelaimės. Tačiau ne retai dėl tokių eismo įvykių būna kalti ir patys motociklų vairuotojai, kurie trokšta adrenalino ir stipriai viršija leidžiamą greitį keliuose. Vieną tokį eismo įvykį, kuris įvyko rugsėjo mėnesį Lietuvoje, nufilmavo pats motociklo vairuotojas su ant jo šalmo pritvirtinta vaizdo kamera.

Vaizdo įraše matyti, kaip motociklo vairuotojas kelyje Kaunas – Klaipėda bando savo transporto priemonės greičio ribas. Važiuojant antra eismo juosta jam nesunkiai pavyksta pasiekti 300 km/h greitį. Pasiekęs norimą greitį motociklo vairuotojas pradeda palengva stabdyti, tačiau jam nepavyksta to pilnai padaryti ir jis trenkiasi į ta pačia eismo kryptimi važiavusio lengvojo automobilio BMW galą. Tikriausiai tik galima įsivaizduoti, kas turėjo likti iš motociklo vairuotojo po tokio smūgio. Bet čia tiesiogine to žodžio prasme įvyko stebuklas ir vyriškis pergudravo mirtį.

Vaizdo įraše matyti, kaip vaikinui atsitrenkus į automobilio galą, jis pakyla į orą ir nusileidęs ant kelio dar kurį laiką čiuožia plentu. Tikru stebuklu galima laikyti ir tai, kad jis dar pats sugebėjo pasitraukti nuo kelio į šalikelę ir nepatyrė rimtesnių sužalojimų. Laimei, kad tuo pat metu šalia nevažiavo kiti automobiliai, kurie galėjo partrenkti ant kelio nukritusį motociklininką. Belieka tik džiaugtis, kad vaikinas dabar švęs du savo gimtadienius ir tikėtis, kad iš šios savo gyvenimo klaidos pasimokys ne vien tik jis, bet ir kiti greičio mėgėjai.