Muziejų dieną pasitiksime su knyga „Įdomiausios kelionės po Lietuvą“

Visame pasaulyje kiekvienų metų gegužės mėnesį yra švenčiama Tarptautinė muziejų diena. Daugiau kaip 30 000 muziejų iš daugiau kaip 100 šalių kviečia visus besidominčius muziejais ir juose saugoma žmonijos istorija kartu paminėti šią svarbią dieną. Kaišiadoriečiai ir miesto svečiai kviečiami šią dieną pasitikti su knyga ir pakeliauti įdomiausiais maršrutais po Lietuvą.

Muziejų dienos išvakarėse, gegužės 17 d. (ketvirtadienį), 17 val. Brazauskų namai-muziejus kviečia į susitikimą su knygos „Įdomiausios kelionės po Lietuvą“ sudarytoju ir fotografu Vytautu Kandrotu.

Vytautas Kandrotas Įdomiausios kelionės po Lietuvą

Kas pasikeitė Lietuvoje, kokios vietos Lietuvoje gražiausios, ką būtinai aplankyti kiekvienam lietuviui ir kodėl apskritai verta keliauti Lietuvoje? Didelio populiarumo sulaukęs pirmasis knygos leidimas išleistas Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui. Padovanokime Lietuvai savo laiką tyrinėdami gražiausias jos vietas!

„Per pastaruosius metus Lietuva labai pasikeitė. Negalima sakyti, kad neatpažįstamai. Tačiau tuos pokyčius geriausiai pamatai tada, kai pradedi lyginti dabar matomą vaizdą su prieš 3, 5 ar 8 metus darytomis nuotraukomis. Po Lietuvą keliauju jau 10 metų, tačiau šie malonūs pokyčiai nenustoja manęs stebinti. Net ir lankydamas tas pačias vietas kiekvienoje kelionėje atrandu ką nors naujo ar nepastebėto. Jeigu tokie pat smarkūs pokyčiai, kokie vyksta turizmo sektoriuje, vyktų ir visoje šalyje, Lietuvą būtų galima drąsiai laikyti augančia ir klestinčia valstybe“, – sako knygos sudarytojas, fotografas ir keliautojas Vytautas Kandrotas.

Daugiau informacijos apie renginį www.kaisiadoriumuziejus.lt