Naktį Laukagalio kaime kilo gaisras

Gegužės 3 dienos naktį, 8 min. po 2 val. nakties, ugniagesiams suskambo aliarmo signalas. Buvo gautas pranešimas, kad Kaišiadorių rajone, Žaslių seniūnijoje, Laukagalio kaime, Kalvų gatvėje atvira liepsna dega ūkinis pastatas. Pasak pranešėjos, pastatas medinis, vieno aukšto, viduje gyvulių nėra, šalia degančio pastato, maždaug už 5-10 metrų, yra gyvenamasis namas.

Atvykus pirmiesiems ugniagesiams gelbėtojas ūkinis pastatas degė atvira liepsna, stogas buvo sukritęs. Pastatas 10×6 m. dydžio, sukritęs stogas buvo dengtas šiferiu. Dar iki ugniagesių atvykimo savininkė iš degusio pastato spėjo išvesti keturias karves.

Gaisro metu sudegė ūkinis pastatas ir jame buvę ūkio padargai. Laimei, ugniagesiams pavyko išgelbėti du pastatus: mūrinę 7×3 m dydžio lauko virtuvę, buvusią vos už 3 metrų nuo gaisravietės ir 14×13 m dydžio mūrinį ūkinį pastatą, kuris buvo už 15 metrų.

2 val. 33 min. gaisras buvo lokalizuotas, o dar po kelių minučių, 2 val. 41 min., gaisras jau buvo likviduotas. Į gaisravietę ugniagesiams vandenį teko vežti iš atviro vandens šaltinio, kuris buvo net už 3 kilometrų nuo gaisravietės.

Remiamas turinys:
Naujienos iš interneto