Naktį Mūro Strėvininkuose sudegė gyvenamasis namas

Liepos 22-ios naktį, 1 val. 29 min., ugniagesiai gavo pranešimą, kad Kaišiadorių rajone, Žiežmarių apylinkės seniūnijoje, Mūro Strėvininkų kaime, Mokyklos gatvėje dega namas. Į gaisro vietą buvo išsiųstos trys ugniagesių autocisternos.

Atvykus pirmiesiems ugniagesiams gelbėtojams namas degė atvira liepsna. Pats namas medinis,  4×5 m dydžio, stogas dengtas šiferiu. Gaisro gesinimui buvo suformuota ugniagesių gelbėtojų grandis su kvėpavimo organų apsaugos aparatais. Ugnims malšinti buvo naudojami 2 B tipo vandens švirkštai. 2 val. nakties ugniagesiams gaisrą pavyko lokalizuoti, o dar po 16 min. buvo pranešta apie gaisro likvidavimą.

Gaisro metu nudegė namo stogas, apdegė sienos, vandeniu sulieti viduje buvę baldai ir kiti namų apyvokos daiktai.

Dar į vieną gaisrą ugniagesiams teko skubėti liepos 21-ios rytą. 8 val. 41 min. buvo gautas pranešimas, kad kelyje A1, ties Žiežmarių apylinkės seniūnija, Triliškių kaime, atvira liepsna dega vilkikas. Gaisro gesinimui buvo išsiųstos dvi ugniagesių autocisternos.

Atvykus pirmiesiems ugniagesiams vilkikas Volvo (su pilnu grūdų kroviniu) degė atvira liepsna. Panaudojus net tris B tipo vandens švirkštus ir 5 m³ vandens gaisras buvo užgesintas. Gaisro metu sudegė vilkiko kabina. Krovinys ir kuro bakai išsaugoti. Gaisrui gesinti buvo nutiesta 40 m magistralinė linija.