Narkotikų prekeiviams ‒ jokio gailesčio

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Vilniaus miesto antrojo policijos komisariato Kriminalinės policijos skyriaus  ir Viešosios tvarkos valdybos Mobilios kuopos pareigūnai sulaikė moterį ir tris vyrus, įtariamus narkotinių medžiagų platinimu.

Lapkričio 4 d. sostinės pareigūnai, vykdydami policinę prevencinę priemonę, šturmavo vieną taboro namų, kuriame intensyviai vyko prekyba narkotinėmis medžiagomis. Kratos metu namo aptvertoje teritorijoje rastas žemėje užkastas plastikinis indas, kuriame buvo 22 folijos lankstinukai su,  įtariama, narkotinėmis medžiagomis. Pareigūnai sulaikė romų tautybės moterį (gimusią 1977 m.) ir jos sūnų (gimusį 1995 m.), pas kurį paviršutinės apžiūros metu rasta ir paimta 1 217 eurų, įtariama, gautų nusikalstamu būdu. Motina, ne kartą teista už prekybą narkotinėmis medžiagomis, ir į narkotinių medžiagų platinimą įtrauktas sūnus atsidūrė už grotų. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti arba neteisėto disponavimo labai dideliu narkotinių ar psichotropinių medžiagų kiekiu (Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 260 str. 1 d.).

Lapkričio 5 d. Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Vilniaus miesto antrojo policijos komisariato Kriminalinės policijos skyriaus pareigūnai, tęsdami prevencinę priemonę, tabore sulaikė policijai gerai žinomus čigonų tautybės vyrus (gimusius 1979 m. ir 1990 m.), platinusius narkotines medžiagas. Medžių lapų krūvoje pareigūnai rado paslėptą indą su 104 folijos lankstinukais viduje. Abu vyrai yra teisti už narkotinių medžiagų platinimą, jie uždaryti į areštinę. Už neteisėtą disponavimą narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti arba neteisėtą disponavimą labai dideliu narkotinių ar psichotropinių medžiagų kiekiu (Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 260 str. 1 d.) gresia laisvės atėmimas nuo dvejų iki aštuonerių metų.

Vilniaus apskr. VPK informacija
Naujienos iš interneto