Narkotinės medžiagos nuteistiesiems nešamos ir intymiose vietose

Kaip draudžiami daiktai ar medžiagos patenka į įkalinimo įstaigas? Praėjusią savaitę buvo sulaikytas ir ne vienerius metus sektas nuolatinis metikas. Jis buvo pasirengęs uždraustus daiktus į pataisos namus nuskraidinti bepilote skraidykle. Kiti metikai permeta paketus su telefonais ar kitokiais draudžiamais daiktais – tiesiog per tvorą. Vis dar bandoma paslėptus daiktus ar draudžiamas medžiagas paslėpti į pataisos namus siunčiamuose siuntiniuose arba įnešti su savimi, pavyzdžiui, kūno ertmėse.

Kalėjimų departamento Kriminalinės žvalgybos valdybos pareigūnai, turėdami išankstinės informacijos dėl galimo draudžiamų daiktų perdavimo į Marijampolės pataisos namus, praėjusią savaitę organizavo patikrinimus.

Vieno jų metu patikrinus į ilgalaikį pasimatymą pas nuteistąjį atėjusią moterį, jos intymiose vietose aptiko paketą su, kaip įtariama, narkotine medžiaga. Pradėtas ikiteisminis tyrimas, draudžiamus daiktus nešusiai moteriai pateikti įtarimai. Tyrimui vadovauja Kauno apygardos Marijampolės apylinkės prokuratūra.