Naujažerio kaime kilusiame gaisre ugniagesiai išgelbėjo dviejų vyrų gyvybes (foto, video)

Rugsėjo 4 dienos naktį, 32 min. po vidurnakčio, bendrajame pagalbos centre skubios pagalbos tarnybų telefono numeriu 112 buvo gautas pranešimas, kad Kaišiadorių rajone, Žaslių seniūnijoje, Naujažerio kaime dega namas. Į įvykio vietą nedelsiant buvo išsiųstos Kaišiadorių PGT priešgaisrinės gelbėjimo pajėgos, Žaslių ugniagesių komanda ir Zūbiškių ugniagesių komanda.

Atvykus pirmiesiems ugniagesiams didžiulis pastatas jau degė atvira liepsna. Į gaisro vietą papildomai buvo išsiųstas Kaišiadorių PGT antras skyrius. Ugniagesiai gelbėtojai iš pastato išvedė du galimai neblaivius vyrus. Laimei, šalia degančio pastato buvo vandens telkinys, iš kurio ugniagesiai ir siurbė vandenį. Gaisravietėje ugniagesiai dar dirbo kone iki vidurdienio.

Gesinant gaisrą ugniagesiai gelbėtojai sunaudojo net 24 deguonies balionus. Pasak pamainos vado, jis neatsimena atvejo, kada būtų tekę gesinant gaisrą sunaudoti tiek daug deguonies balionų.

Kaišiadoriečiams.lt primena, kad 2020 metų lapkričio 13 dienos vakarą, 20 val. 21 min., policijos pareigūnams šiuo pačiu adresu buvo gavę pranešimą, kad šiame name buvo rastas vyro (gimusio 1959 m.) kūnas su durtinėmis žaizdomis. Neblaivus (2,23 prom.) įtariamasis (gimęs 1956 m.) buvo uždarytas į areštinę.