Neblaivaus vairuotojo gaudynės už poros minučių baigėsi automobilio salto ore (video)

Rugsėjo 15 dieną, apie 8 val. ryto, Vilniaus rajone, kelyje Vilnius–Šumskas, Lietuvos kelių policijos tarnybos pareigūnai vykdė vairuotojų blaivumo kontrolės priemonę. Tikrindami vairuotojų blaivumą pareigūnai pastebėjo, kaip automobilis Renault Espace kirto ištisinę liniją, apsisuko ir padidinęs greiti nuvažiavo link Šumsko miestelio. Pareigūnai, įsijungę švyturėlius, ėmė persekioti vairuotoją, per garsiakalbį pareikalavo sustabdyti transporto priemonę, tačiau vairuotojas nevykdė teisėtų reikalavimų ir važiavo toliau.

Vairuotojas lėkė dideliu greičiu, kelyje elgėsi chuliganiškai, ne kartą išvažiavo į priešpriešinę eismo juostą, lenkė kitas transporto priemones sankryžose, keldamas pavojų sau ir kitiems eismo dalyviams. Vienoje iš sankryžų, ties nusukimu į Kyviškių mstl., kirsdamas ištisinę liniją, automobilis išvažiavo į priešpriešinę eismo juostą, lenkė priekyje ta pačia kryptimi važiuojantį automobilį ir į jį atsitrenkė. Po susidūrimo automobilis pradėjo slysti, nuvažiavo nuo kelio į griovį, kelis kartus vertėsi ir sustojo. Pribėgę pareigūnai pamatė, kad vairuotojas važiavo vienas, buvo sąmoningas, jam buvo iškviesti medikai.

Eismo įvykio metu iš automobilio po visą lauką išsibarstė įvairūs daiktai bei automobilio dalys. Atvykę medikai suteikė pirmąją pagalbą vietoje, vairuotojas rimtai nenukentėjo. Bendraujant su vairuotoju jam iš burnos sklido alkoholio kvapas, akys buvo paraudusios, todėl buvo patikrintas vairuotojo blaivumas, nustatytas 1,35 prom. girtumas. Vairuotojui surašyti net keli protokolai, automobilis išvežtas į saugojimo aikštelę.