Neblaivus Eugenijus Ostapenko naktiniame bare spyrė į pilvą nėščiai moteriai (video)

Skandalingasis buvęs pramogų pasaulio atstovas Eugenijus Ostapenko ir vėl turi reikalų su policijos pareigūnais.

Kaip skelbia uostamiesčio policijos atstovai, dėl Eugenijaus Ostapenko elgesio pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl viešosios tvarkos pažeidimo. Pasak policijos pareigūnų, liepos 4 dienos naktį, apie 23 val. 30 min., buvo gautas pranešimas, jog Klaipėdoje, Taigos pr. esančiame naktiniame bare vyras įspyrė besilaukiančiai moteriai į pilvą.

Į iškvietimo vietą atvykę policijos pareigūnai sulaikė viešosios tvarkos pažeidimu įtariamą neblaivų (nustatytas 2,07 prom. girtumas) ir gerai policijai žinomą 41 metų klaipėdietį Eugenijų Ostapenko. Pasak įvykį mačiusių liudininkų, E. Ostapenko spyrė 23 metų besilaukiančiai moteriai į pilvą.

Besiaiškinant įvykio aplinkybes paaiškėjo, kad kartu su E. Ostapenko buvusi neblaivi moteris (nustatytas 2,20 prom. girtumas) prieš tai kitiems bare esantiems asmenims grasino peiliu.

Agresyvi porelė buvo išvežta ir uždaryta į areštinę, o nukentėjusią moterį greitosios pagalbos medikai išvežė į ligoninę.

Kelios valandos prieš šį įvykį E. Ostapenko savo Facebook’o paskyroje patalpino vaizdo įrašą, kur jis rankoje laiko alkoholinio gėrimo butelį ir viešai paskelbęs savo namų adresą kviečia atvykti visus norinčius palaikyti jam kompaniją.

„Sveiki visiems. Kas norite palaikyti man kompaniją – atvažiuokite pas mane į svečius ir palaikysite man kompaniją. Bus linksma. Laukiu“ – savo vaizdo įraše sakė E. Ostapenko. Pasirodo, kiekvienas linksmybes supranta savaip…

Naujienos iš interneto