Neblaivus greitosios vairuotojas Elektrėnų savivaldybėje sukėlė eismo įvykį

Praėjus kelioms dienoms po girto šiukšliavežio vairuotojo sukelto eismo įvykio, dar vienas eismo įvykis – šįkart į eismo įvykį Elektrėnų sen., Kakliniškių k., prie degalinės „Orlen“, pateko automobilis „Opel Vectra“, kai į jį atsitrenkė automobilis „VW Transporter“, pažymėtas specialiaisiais greitosios pagalbos ženklais. Paaiškėjo, kad eismo įvykį sukėlė ligoninės vairuotojas (gimęs 1956 m.) – jam nustatyta 1,73 prom. alkoholio. Laimei, įvykio metu žmonės nenukentėjo, apgadintos tik transporto priemonės.

Transporto priemonių vairavimas, kai vairuotojui nustatytas 1,5 ir daugiau promilių neblaivumas, yra viena iš dažniausiai padaromų nusikalstamų veikų Elektrėnų savivaldybėje. Tai – veika, kai vairuotojų, keleivių ir kitų eismo dalyvių gyvybėms gresia pavojus gyvybei. Elektrėnų policija ragina transporto priemonių vairuotojus būti sąmoningais ir nesėsti už vairo neblaiviems, nerizikuoti kitų sveikata ir gyvybe. Juk įtakoti alkoholio priimti neapdairūs sprendimai gali sukelti skaudžias pasekmes, kai viena neatsakinga ir lemtinga klaida negrįžtamai sulaužys Jūsų ir kitų gyvenimus!

Priminsime, kad gruodžio 8 d. apie 16 val. 30 min. Elektrėnuose, Sabališkių g., neblaivaus (2,04 prom.) šiukšliavežio vairuotojo vairuojama transporto priemonė susidūrė su priešinga kryptimi važiavusiu automobiliu „VW Passat“.