Nesuvokiamas vaikų žiaurumas Rukloje: grupelė vaikų padegė šešiamečio veidą

Dar vienas sveiku protu nesuvokiamas nusikaltimas sekmadienio popietę buvo įvykdytas Jonavos rajone esančiame Ruklos miestelyje.

Kaip skelbiama, balandžio 23 dieną, į Kauno klinikas iš Jonavos rajono, Ruklos miestelio buvo pristatytas 6 metų berniukas, kuriam buvo apdegęs veidas ir kūnelis.

Pirminiais duomenimis, vaiką netoli savo namų užpuolė grupelė asocialių šeimų vyresnių, 10-12 metų, vaikų. Trys iš jų buvo berniukai ir dvi mergaitės. Du berniukai ir viena mergaitė vienos šeimos vaikai, kurių motina, kaip teigia nukentėjusio berniuko mama, nevengianti alkoholio.

Kaip pasakojo nukentėjusio berniuko mama, vienas vyresnysis vaikas laikė šešiametį už rankų, kitas atvertė jo galvą, o dar vienas ant galvos ir veido užpylė, kaip spėjama, parako ir jį padegė. Kai įvyko nusikaltimas, mažamečio mama taip pat buvo netoliese lauke. Ji išgirdo vaiko klyksmą ir nubėgusi rado apdegusį savo vaiką. Mama nedelsiant iškvietė medikus, kurie berniuką skubiai išgabeno į Kauno klinikas.

Berniukui apdegė plaukai, skruostai, kaklas, burnytė bei akytės.

Pats mažametis šiuo metu yra gydomas Kauno klinikų Vaikų chirurgijos klinikoje.

Pasak Kauno klinikų medikų, jeigu viskas bus gerai, tai gydymas gali trukti dvi – tris savaites ar ilgiau. Šiuo metu vyksta žaizdų perrišimai. Neatmetama tikimybė, kad vaiką gali tekti operuoti.

Šiuo metu policijos pareigūnai yra pradėję ikiteisminį tyrimą dėl nesunkaus sveikatos sutrikdymo, tačiau, dėl jauno amžiaus, mažieji nusikaltėliai tikriausiai nebus patraukti baudžiamojon atsakomybėn. Už vaikų nepriežiūrą administracine tvarka greičiausiai teks atsakyti jų tėvams.