Nuo vasario 1 dienos keičiasi Kaišiadorių ligoninės Vaikų ligų skyriaus darbo laikas

Maloniai primename, kad siekiant gerinti VšĮ Kaišiadorių ligoninės teikiamų paslaugų kokybę ir efektyviau išnaudoti įstaigos turimas lėšas, priimtas sprendimas keisti reformuoti vaikų ligų skyrių. Dėl šios reformos jau nuo 2023 m. vasario 1 d. keisis Vaikų ligų skyriaus darbo laikas.

Vaikų ligų skyriaus darbo valandos

Kadangi vykstant reformai, ji painiojama su skyriaus panaikinimu, pirmiausia, būtina suprasti, kad vaikų ligų skyrius tęs veiklą. Visomis savaitės dienomis nuo 8 val. iki 20 val. vakaro mažieji mūsų pacientai bus gydomi vaikų skubios pagalbos ir dienos stacionaro skyriuje.

Tuo tarpu nuo 20 val. iki 8 val. vaikai ir nepilnamečiai asmenys bus gydomi bendrajame Skubios pagalbos, priėmimo skyriuje. Šio skyriaus specialistai, esant poreikiui, konsultuosis su vaikų ligų skyriaus specialistais. Todėl galima drąsiai sakyti, kad vaikams gydymo paslaugos bus teikiamos visą parą.

Vaikų ligų skyriuje darbus pradės specialistė iš Kauno

Keičiantis skyriaus darbo laikui, du Kolegos priėmė sprendimą išeiti iš darbo. Todėl džiugiai pranešame, kad juos keičia ir prie ligoninės komandos jungiasi Kauno klinikose šiuo metu dirbanti vaikų ligų gydytoja. Naujoji kolegė gydymo paslaugas pacientams kol kas  teiks savaitgaliais. Jaunoji gydytoja savo nuoširdžiu, uoliu ir profesionaliu darbu jau spėjo pelnyti Kolegų iš Kauno klinikų simpatijas. Todėl tikimės, kad ji puikiai įsilies į Kaišiadorių ligoninės kolektyvo gretas ir džiugins mūsų krašto žmones aukšta teikiamų paslaugų kokybe.

Kokią naudą duos reformą?

Reformos buvo būtina imtis, nes Kaišiadorių Vaikų ligų skyrius dirbo nuostolingai. Siekiant, kad ligoninė augtų ir vystytųsi, būtina ir toliau plėtoti dienos chirurgijos paslaugas, kurios būtų teikiamos gyventojams nepriklausomai nuo jų amžiaus. Todėl sutrumpinant Vaikų ligų skyriaus darbo valandas, bus sutaupomos lėšos, kurias ketinama nukreipti dienos chirurgijos plėtros kryptimi.

Kaišiadorių ligoninės inf.