Palomenės kultūros centre vyko į jaunimą orientuotas renginys „Ateini čia!“

Rugsėjo 15 d. Kaišiadorių rajono jaunimas buvo kviečiamas į Palomenę dalyvauti netradicinio formato motyvaciniame renginyje „Ateini čia!“. Tai pirmas tokio tipo renginys Kaišiadorių krašte, kurio tikslas sudominti ir sukviesti jaunimą (14 – 29 m.), pasidalinti žiniomis, sėkmės bei nuosmukio istorijomis. Tačiau ne tik pavadinimas buvo intriguojantis ir keliantis susidomėjimą, renginio programa buvo praturtinta idėjomis, savęs motyvacijos ir tikslo siekimo kontekstu. Jame veiklų netrūko kiekvienam, kviesti lektoriai – savo sričių profesionalai, kalbėjo įvairiomis temomis, dalinosi asmeninėmis patirtimis: Tomas Lekavičius pristatė temą „Asmeninė lyderystė – stiprios vizijos kūrimo treniruotė“, Gerda Danylaitė pristatė ir visus išjudino kalbėdama tema „Sveikos gyvensenos motyvacija“, Antanas Bernatonis kalbinamas Roberto Šustavičiaus dalinosi asmenine patirtimi, Karolina Rukšnaitytė visus pavertė aktoriais pristatydama „Teatro improvizaciją“, Simonas Stankevičius pasidalino žiniomis tema „Modern IT“. Sudalyvavę lektorių užsiėmimuose bei pasimėgavę neseniai Kaišiadoryse atsidariusios „Peronas – pica į namus“ picerijos picomis dalyviai generavo idėjas Kaišiadorims, svarstė kokių veiklų trūksta rajone. Vakarop, renginio dalyviai turėjo progą paskanauti Palomenės kultūros centro direktorės Virginijos ant laužo keptais ir pasak jų „skaniausiais valgytais blynais“ skubėjo į dar vieną intriguojančią diskusiją. Renginiui artėjant į pabaigą svečiuose sulaukėme Kaišiadorių rajono mero Vytenio Tomkaus, kuris dalyvavo Roberto Šustavičiaus vedamame pokalbyje „Atvirai ir paprastai“. Pokalbio metu siekta susipažinti su meru neformalioje aplinkoje, išgirsti jį kitame amplua bei užduoti vieną kitą asmenišką klausimą. Išvykus merui, jaunimas dalyvavo Jaunimo Europos komandos nario Gedmino Bakščio organizuojamame komandinio darbo, „fake news“ bei susimąstyti ir išgirsti vertusiame, simuliaciniame žaidime „Telegrafas“, po kurio prasidėjo neformali veikla: lėkščiasvydis, virtuali realybė, diskusijos, vaišės.

Paklausus apskritojo stalo valdybos pirmininko Roberto Šustavičiaus, kaip kilo idėja suorganizuoti būtent tokio pobūdžio renginį, jis atsakė „mes privalome kurti aktyvią, motyvuotą ir žinančią ko nori jaunimo bendruomenę Kaišiadorių kraštui. Mūsų organizacijai, šis renginys buvo labai svarbus, jis simbolizuoja mūsų atgimimą bei parodymą visuomenei, jog jaunimas gali būti aktyvus, žino ko nori ir tikslingai to siekia. Mes labai stengsimės kurti tokio pobūdžio renginius (kokybiškus, o ne kiekybiškus) ir toliau, iš kurių kiekvienas galėtų pasiimti sau žinių, motyvacijos, o svarbiausia – norą būti kūrėjais, o ne tik dalyviais“.

Tikime, kad kiekvienas renginio dalyvis turėjo galimybę išmokti ar sužinoti kažką naujo bei ypatingai smagiai praleisti laiką. Ar renginys pavyko? Sakome, jog 120%! Tikimės, jog taip jaučiasi ir renginio dalyviai, dėkojame visiems dalyvavusiems ir sakome iki kitų kartų!

Šį renginį organizavo Kaišiadorių rajono jaunimo organizacijų sąjunga „Apskritasis stalas”, jaunimo koordinatorė Eglės Grendienė bei Palomenės kultūros centro darbuotojai.

Naujienos iš interneto