Paprastesnė darbo užmokesčio apskaita jūsų įmonėje – Softera.PAYROLL sistemos nauda

Smulkiam arba vidutiniam verslui darbo užmokesčio apskaita gali kelti nemažai rūpesčių ir iššūkių. Atlyginimų ir premijų skaičiavimas, darbo laiko apskaita, dokumentų valdymas, mokesčių skaičiavimas bei įvairūs kiti niuansai sukuria didžiulę atsakomybės naštą buhalterijai ir administracijai. Dėl to darbo užmokesčio apskaita bet kurioje įmonėje turėtų būti atliekama su įrankiais, kurie padėtų tai padaryti greičiau, efektyviau ir lengviau. Štai praktiški patarimai, kaip personalo ir atlyginimų apskaitos sistema padės lengviau vykdyti būtent šių sričių apskaitą!

Programa jau bus suderinta su įstatymais ir teisės aktais

Kadangi Softera.PAYROLL programa paleidžiama ir administruojama (paprastai) per Microsoft „Azure“ debesų kompiuterijos sistemą, tai visus duomenis galima keisti ir pasiekti neužkraunant kietųjų diskų įmonės kompiuteriuose.

Be to, programos nebūtina tobulinti, naujinti ar koreguoti patiems. Duomenų bazė ir funkcionalumas yra atnaujinami pagal LR teisės aktų pasikeitimus. Dėl to atlyginimų skaičiavimas ar suminė darbo laiko apskaita tampa gerokai paprastesniais procesais. Keli mygtukų paspaudimai ir jūs galite daugiau-mažiau automatiškai vykdyti svarbiausius procesus ir pildyti dokumentus.

Duomenys patogu laikyti debesyje

Verta kiek labiau įsigilinti į tai, kodėl verta duomenis laikyti debesyje. Visų pirma – saugumas. Kadangi mūsų apžvelgiama personalo ir darbo užmokesčio apskaita ir jos programa programa Softera.PAYROLL yra paleidžiama Microsoft debesyje, tai joje esantys duomenys gali būti apsaugoti aukščiausius reikalavimus atitinkančiais sprendimais.

Antras dalykas, dėl kurio debesyje esantys duomenys – geriau nei vidiniame tinkle – atnaujinimai. Programinės įrangos kūrėjai ir tobulintojai gali įdiegti atnaujinimus nuotoliniu būdu bei atnaujinti funkcijas pagal pasikeitusius teisės aktus ar ištaisyti klaidas net neatvykę į jūsų vietą. Taip daug greičiau ir paprasčiau.

Na ir trečiasis debesijos pliusas – duomenų keitimas ir pasikeitimų matymas realiu laiku. Nebūtina siųsti redaguotų failų el. paštu ar apsikeitinėti dokumentais kitu būdu.

Darbo užmokesčio apskaita per programą pradedama jau kitą dieną

Jeigu įsigijote Softera.PAYROLL programą, ji pilnai paleista bus per 1 darbo dieną. Programą galima pasiekti per interneto naršyklę ir nereikia papildomų programų ar kitų, sudėtingų ir viską apsunkinančių techninių sprendimų. Programa į darbą įsilies greitai, o įvairios funkcijos optimizuotos taip, kad padėtų kuo greičiau rasti reikiamą sprendimą. Tai – patikima, „Microsoft“ partnerio kurta programa, kuri leidžia sutaupyti lėšų ir laiko vykdant darbo užmokesčio apskaitą ar kitą, susijusią veiklą.

Pasirinkus Softera.PAYROLL – nedidelis, fiksuotas mokestis

Vienas didžiausių Softera.PAYROLL darbo užmokesčio apskaitos ir personalo valdymo sistemos privalumų – patraukli kaina. Kiekvieną mėnesį pavyks sutaupyti tiek daug laiko ir administracinių resursų, kad nereikės dairytis atgal. Be to, prieš programą įdiegiant jūsų įmonei, galima pasinaudoti gyvos demonstracijos pasiūlymu ir pamatyti, kaip programą naudoja specialistai realiu laiku, užduoti klausimus. Demonstracijos metu darbo apmokėjimo sistemos pavyzdys padės suprasti jūsų poreikius bei pamatyti programinės įrangos naudą verslui.

Visos ataskaitos ir šablonai – ranka pasiekiami

Labai svarbus ir reikšmingas programos Softera.PAYROLL privalumas – lengvas ataskaitų, pažymų, žiniaraščių ir kitų dokumentų generavimas. Darbo užmokesčio skaičiuoklė jau nuo 2019 m. sulaukia daugybės atnaujinimų ir pagal tai plečiasi arba yra tobulinamas prieinamų funkcijų ratas. Pavyzdžiui, kiekvienas naudotojas gali eksportuoti visus reikiamus duomenis į Excel bei generuoti (GPM312, GPM313, 1-SD, 2-SD ir daugybė kitų) ataskaitas. Daugybė smulkių, vidutinio dydžio ir stambių įmonių sėkmingai naudoja šią sistemą savo veikloje bei pritaiko jos funkcijas maksimaliai naudai gauti!

Nr. 21/5

___

Tai yra reklaminis straipsnis. Jo turinį pateikė užsakovas ir Kaišiadoriečiams.lt tinklalapio administracija už jį neatsako bei atsakomybės neprisiima.

Remiamas turinys:
Naujienos iš interneto