Pasveikusiųjų nuo COVID-19 jau beveik 400. Tarp jų ir du kaišiadoriečiai

Balandžio 23 dienos ryto duomenimis, pasveikusiųjų nuo koronaviruso asmenų skaičius yra 399. Vien per vakar dieną užfiksuota, kad oficialiai pasveiko net 42 asmenys. Tarp pasveikusių asmenų yra ir du Kaišiadorių rajono gyventojai. Primename, kad iš viso Kaišiadorių rajone buvo užfiksuoti 4 užsikrėtimo COVID-19 atvejai.

Norisi pasidžiaugti, kad, NVSC duomenimis, Kauno apskrityje antradienį neužregistruota nei vieno naujo COVID-19 atvejo. Norisi tikėtis, kad per vakar parą ši situacija nepasikeitė.

Lietuvos mastu naujų patvirtintų užsikrėtimų koronavirusu skaičius taip pat mažėja – per vakar dieną patvirtinti 28 nauji ligos atvejai. Ir šis skaičius nuteikia tikrai optimistiškai, nes vakar taip pat buvo atlikta ir rekordiškai daug tyrimų – 6798. Viso mūsų šalyje jau atliktas 83591 ėminio dėl koronaviruso tyrimas.

Laikoma, kad mirusiųjų nuo COVID-19 infekcijos Lietuvoje yra 38.

Tuo tarpu pasaulio mastu įtampa dėl koronaviruso vis dar neatslūgsta. Fiksuojama, kad COVID-19 visame pasaulyje užsikrėtė virš 2,63 milijono gyventojų. Daugiausia užsikrėtusiųjų yra JAV. Čia infekcija patvirtinta daugiau nei 842 tūkst. žmonių. Tuo tarpu Europoje daugiausia užsikrėtusiųjų yra Ispanijoje – daugiau nei 208 tūkst.

Skaičiuojama, kad mirusiųjų skaičius visame pasaulyje nuo šios infekcijos yra virš 183 tūkst. Deja, bet dėl to, kad kiekviena šalis savaip interpretuoja mirties nuo koronaviruso faktą, šie skaičiai gali neatspindėti realios mirčių statistikos.

Remiamas turinys:
Naujienos iš interneto