Patarimai kaip išrinkti džiuginančią dovaną

Mėgstate dovanoti dovanas ir dažniausiai nežinote, ką padovanoti, kad jos gavėjas būtų laimingas? Puikus jausmas – padovanoti tobulą dovaną, kuri sukels šypseną, o gal net laimės ašaras. Tačiau kaip išsirinkti tobulą dovaną? Kuo vadovautis? Šiame straipsnyje pateiksime patarimus, kurie padės išrinkti džiuginančią dovaną.

Dovana – kokia ji turėtų būti?

Kiek žmonių, tiek nuomonių, geriausia savęs paklausti, kokią dovaną man patinka gauti: praktišką ar unikalią? Su praktiškomis dovanomis problemų neturėtų kilti, tokiu atveju puikiai tiks: gražūs drabužiai, sportinis inventorius aktyviam žmogui ir t.t. Apskritai tai, kas praverčia kasdien. Jeigu norime būti unikalesni, galbūt verta išbandyti ką nors išskirtinio? Pavyzdžiui, išrinkti įdomią pramogą ir įteikti ją dovanų kupono pavidalu?

Kam bus skirta dovana?

Tai vienas iš svarbiausių klausimų, į kurį turime atsakyti!

Žinoma, svarbu, ar tai tėtis, mama, močiutė ar draugė, bet kad dovana patiktų, reikia pažvelgti į šį konkretų žmogų ir užduoti sau keletą klausimų.

Interesai/aistra

Svarbiausias punktas – Kuo žmogus domisi? Aistra, hobis ? Kaip jis leidžia laisvalaikį? Tai geras atspirties taškas, jei norime nusipirkti ką nors, kuo gali džiaugtis potencialus dovanos gavėjas.

Kodėl verta rinktis dovanų kuponą?

Ši dovanos forma tampa vis populiaresnė tarp įdomių dovanų ieškančių žmonių. Tai ypač gera idėja, kai nelabai gerai pažįstate gavėją arba kai žinote, kad žmogus yra reiklus ir sunku rasti tai, kas jam puikiai tiktų. Tokia dovana taip pat yra patogus sprendimas, nes nereikia jaudintis, kad netyčia asmuo gaus kelias tokias pačias dovanas. Daugiau informacijos apie įvairius dovanų kuponus: dovanusala.lt

Kokie pagrindiniai dovanų kupono privalumai?

  • Laiko taupymas – nesugaišite kelių valandų galvodami, ką pirkti, ieškant geriausio pasiūlymo ir einant iš vienos parduotuvės į kitą.
  • Įdomi dovana – jūs padovanosite galimybę patirti arba pamatyti kažką naujo, o tai suteiks nepamirštamus įspūdžius.
  • Visada gera dovana – dovanos yra geros, blogos ir gėdingos. Tam tikros dovanos, nepaisant gerų ketinimų, gali sukelti dviprasmiškų įtarimų, todėl verta pagalvoti apie dovaną, kurią gavus ji suteiks tik geras emocijas.

Nr. 22/33