Patarimai kaip sutvarkyti sodybą pavasarį

Atėjus pavasariui mes visi traukiame į savo užmiesčio sodybas, pas senelius ar tėvelius į kaimus ir sodybas, nes atėjus pavasariui ir pradėjus gamtai busti iš po žiemos miego taip ir norisi kuo daugiau laiko praleisti lauke, gamtoje ir žinoma pasidžiaugti gamtos atgimimu. Tačiau jei sodyboje gyvenama tik šiltuoju metų laiku, tikėtina, kad nuvykus po žiemos sezono reiks apsitvarkyti, ne tik namuose, tačiau ir kieme.

Jei sklypo teritorija didelė ir apsodinta medžiais, bei įvairia žaluma, t.y. gėlėmis, krūmais ir t.t. tikėtina, kad po žiemos reiks išsigenėti nuo gausaus sniego nulūžusias šakas, bei žinoma išpjauti ir kažkur sunaudoti nudžiūvusius krūmus, bei gėles. Na, o kad darbas vyktų sklandžiai ir greitai, bei žinoma saugiai, visus reikiamus įrankius sodybos sutvarkymui galite įsigyti: bausa.lt internetinėje svetainėje, kuri gali pasirūpinti visa reikiama įranga Jūsų sodo priežiūrai.

Siekiant gyventi švariau ir žinoma ekologiškiau, vienas iš labai svarbių namų įrankių gali būti šakų smulkintuvas. Daugumai, šis prietaisas dar visai naujas ir nepažįstamas ir kaip kam gali pasirodyti visai nereikalingas, nes nematę ir negirdėję atsiliepimų apie jį gali nesuprasti jo funkcionalumo ir naudos, tačiau kartą išvydę ir pamatę, kaip ir kokiu pajėgumu jis smulkina sode surinktas šakas, ir kitas augalinės kilmės atliekas suprasite, kad ir Jums šio prietaiso jau senai reikėjo Jūsų namuose ar sodyboje. Susmulkintos augalinės kilmės žaliavos ar medžių šakos gali tapti puikiu mulču Jūsų augaliukams, o kartais net ir apsauga ar gera trąšą.

Šakų smulkintuvų galite įsigyti pačių įvairiausių ir pačių įmantriausių. Perskaitę ir pasigilinę į jų technines savybes išsirinksite sau patį tinkamiausią sodybos pagalbininką, kurio užsinorės ir Jūsų draugai bei kaimynai. Šis prietaisas jau daug metų labai populiarus Skandinavijos šalyse, nes ten daug gamtos ir žaliavos, na o ir žmonės čia labai rūpinasi gamta ir ekologija, todėl kiekvieno Skandinavijos piliečio kieme galima rasti šį lietuviams dar kiek neįprastą, tačiau labai naudingą darbo įrankį.

Nr. 22/35