Pažintis internete: Alicia vaikystė baigėsi, kai pagrobėjas grandinėmis ją prikaustė prie radiatoriaus

Šiais laikais prisijungę prie interneto galime apkeliauti pasaulį, bendrauti su žmonėmis, kurie gyvena už tūkstančių kilometrų. Tačiau visa tai tėra ledkalnio viršūnė, o visos blogybės slepiasi giliau. Alicia Kozakiewicz iki šiol drąsiai pasakoja savo istoriją norėdama perspėti kitus, nes tai gali nutikti bet kam. Dabar ji yra labai sėkminga moteris, tačiau vaikystėje ji mėgo megzti draugystes su žmonėmis internete.

Viskas prasidėjo dar 2001-aisiais metais, kuomet Alicia buvo trylikos metų. Vyresnysis jos brolis jai papasakojo apie pažinčių ir susirašinėjimo forumus, kuriuose jis pats lankėsi ir tuomet mergaitė pati pabandė juose sudalyvauti. Merginai patiko ieškotis naujų draugų tarp bendraamžių.

Netrukus ji surado, kaip ji manė, tikrą draugą. Jai atrodė, kad geresnio susirašinėjimo draugo ir negali būti. Alicia pasakojo, kad jie susirašinėjo įvairiausiomis temomis. Jam ji netgi skųsdavosi dėl kiekvieno kivirčo ir nesutarimo su savo tėvais. Tačiau mergina niekada nepamirš dienos, kai su šeima sėdo prie Naujamečio stalo. Alicia net negalėjo įsivaizduoti, kad būtent šį vakarą baigsis jos vaikystė ir teks patirti tai, ko net baisiausiuose savo košmaruose nebuvo sapnavusi.

Alicia Kozakiewicz

Prieš mamai ant stalo pateikiant desertą Alicia savo tėvams pasakė, kad ji blogai jaučiasi ir nuėjo į savo kambarį. Toks buvo jos planas – mergina tenorėjo bent trumpai prisėsti prie kompiuterio, kad galėtų susirašyti su savo naujuoju draugu. Tuomet jiedu susitarė susitikti. Alicia nuskubėjo į sutartą susitikimo vietą, tačiau mintyse jai vis sukosi klausimas, kodėl jos draugas pasimatymą paskyrė būtent naujametę naktį. Tačiau ji nurimo ir pamanė, kad draugas tiesiog jai nori įteikti dovaną.

Tik atėjusi į sutartą susitikimo vietą mergaitė suprato, jog ji yra viena gatvėje. „Galbūt, reikėtų grįžti namo“, – sukosi mintis jos galvoje. Ji apsisuko ir žengė pirmuosius žingsnius link namų, tačiau išgirdo savo vardą… Ir viskas akyse aptemo.

Ji pamena, kad buvo kažkoks automobilis, vyras ir baimės jausmas. Po penkių valandų mergina atsigavo ir pamatė savo pagrobėjo veidą. Tai buvo kur kas vyresnis vyras… „Tau bus labai blogai, taigi gali pradėti verkti“, – šie jo ištarti žodžiai giliai įstrigo Alicia atmintyje. Ją grandinėmis prirakino prie radiatoriaus nežinomam rūsyje.

Keturias dienas iš jos tyčiojosi… Ją prievartavo, o viską fiksavo vaizdo įrašo kamera. Būtent tai jai ir išgelbėjo gyvybę. Prievartaujamą Alicia atpažino porno puslapio, į kurį prievartautojas kėlė savo egzekucijos ir prievartavimo vaizdo medžiagą, lankytojas. Per televiziją Alicia nuotraukas rodė ne vieną kartą, todėl ją atpažinti nebuvo sunku.

Policija surado vietą, kurioje buvo paslėpta mergaitė. Netrukus Alicia jau buvo namuose.

Būdama keturiolikos ji nusprendė, kad dės visas savo pastangas kovai su pedofilija internete. Iki šiol ji vykdo projektą, kuris padeda jaunoms merginoms sužinoti apie visus pavojus internete.

Apie jos projektą plačiau: http://www.aliciaproject.org/