Per tris paras ugnis pasiglemžė trijų žmonių gyvybes

Šiemet gaisrų metu jau žuvo 9 žmonės. Vien šį savaitgalį ugnis nusinešė 3 žmonių gyvybes, dar 3 žmonės buvo traumuoti. Penktadienio naktį buvo gautas pranešimas apie gaisrą Vilniaus rajone, Grąžtelių kaime. Atvykus ugniagesiams atvira liepsna degė gyvenamasis namas. Jo viduje buvo rastas smarkiai apdegęs 1973 m. gimusio namo savininko kūnas. Gaisro metu sudegė stogas, išdegė vidus, buvo išardytos lauko sienos. Nuo ko kilo gaisras, aiškinamasi.

Vėlų šeštadienio vakarą Jonavoje, Panerių gatvėje, iš buto daugiabutyje veržėsi dūmai. Ugniagesiai, diskiniu pjūklu nupjovę duris ir patekę į butą, rado vyrą be gyvybės ženklų. Jis buvo išneštas į lauką ir perduotas medikams. Deja, jie konstatavo 1962 m. gimusio vyro mirtį. Iš namo buvo evakuota 17 žmonių, iš jų 2 vaikai. Gaisro metu sudegė lova, keli baldai, aprūko sienos ir lubos. Autonominio dūmų detektoriaus bute nebuvo. Gaisras kilo dėl neatsargaus rūkymo.

Sekmadienį, apie 18 val., Ukmergėje, Kauno gatvėje, liepsnojo nenaudojamas pastatas. Antrajame aukšte ugniagesiai rado smarkiai apdegusį 1956 m. gimusio vyro kūną. Gaisro metu išdegė vienas kambarys, sudegė ir buvo nuardyta 100 kv. m stogo, apdegė apie 70 kv. m perdangos. Gaisro priežastys tiriamos.

Penktadienį, 17.20 val., pranešta apie gaisrą Kelmės rajone, Tilvikų kaime. Ten atvira liepsna degė ūkinis pastatas. Gesindami gaisrą apdegė du vyrai. Jie buvo išvežti į gydymo įstaigą. Gaisro metu sudegė pastatas ir viduje buvęs turtas – suvirinimo aparatas, autokeltuvas, 6 padangų komplektai.

Vėlų sekmadienio vakarą gaisras kilo Kėdainiuose, S. Dariaus ir S. Girėno gatvėje, daugiabutyje. Nors atviros liepsnos nebuvo, viename iš butų tvyrojo daug dūmų, o jame rastas sąmoningas, dūmais apsinuodijęs vyras. Jį ugniagesiai išnešė ir perdavė greitosios pagalbos medikams. Vyras buvo išvežtas į ligoninę. Gaisro metu apdegė lova, aprūko butas.

Šiais metais šalyje jau kilo 680 gaisrų. Kad netaptumėte gaisro auka, Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas perspėja nerūkyti lovose, nepalikti rūkstančios cigaretės, gesinti jas tik peleninėse. Taip pat nepamiršti saugiai kūrenti ir prižiūrėti krosnių, nepalikti be priežiūros įjungtų elektrinių šildymo prietaisų. Saugokite save ir savo artimuosius.

Naujienos iš interneto