Pirmąją 2018 metų savaitę žiemiškų orų dar nesulauksime

Antradienį ciklonui silpstant lietaus pobūdis pasikeis į trumpalaikį, o dieną lynos jau visai negausiai ir tik vietomis. Atsiras pragiedrulių, šiek tiek palepins saulė. Vėjas rims, suksis iš pietryčių. Temperatūra naktį bus nuo 2 laipsnių šalčio iki 3 šilumos, dieną – 1–6 laipsniai šilumos. Naktį ir rytą kelius slidins plikledis.

Trečiadienį artėjant naujam ciklonui iš vakarų – nedideli įvairaus pavidalo krituliai vėl apims daugelį rajonų. Pietryčių vėjas pūs 5–10 m/s greičiu. Temperatūra nesikeis, naktį numatoma artima 0 laipsnių, dieną oras šils iki 0–5 laipsnių šilumos.

Ketvirtadienį mūsų šalį užgrius minėto ciklono krituliai. Naktį iš debesų kris sniegas, šlapdriba, artėjant rytui pereinanti į lietų. Dieną vyraus lietus ir dulksna. Vėjas sustiprės iki apysmarkio ir pūs jau daugiausia iš pietų. Termometrai naktį rodys 0–3, dieną 0–5 laipsnius šilumos.

Penktadienį virš Lietuvos stiprės aukštesnio slėgio laukas, bet su nedideliais krituliais dar teks susidurti daugeliui. Vėjas aprims. Temperatūra naktį svyruos nuo 2 laipsnių šalčio iki 3 laipsnių šilumos, vietomis formuosis plikledis. Dieną sulauksime 0–5 laipsnių šilumos.

Savaitgalį didesnių orų pokyčių nenusimato.

Remiamas turinys:
Naujienos iš interneto