Plaukimas laivu Trakuose: išskirtinė pramoga ir dovana

Pasiplaukiojimas laivu – nuostabi pramoga, kuri patiks ir vaikams, ir suaugusiems mėgstantiems ramų poilsį, laisvalaikį. Tai nerūpestingas poilsis, mėgaujantis plaukus kedenančiu vėjeliu, vaizdingomis pakrantėmis su gera kompanija. Plaukimas laivu padės atitrūkti nuo miesto triukšmo bei pasimėgauti raminančiu vandens bangavimu. Pramogos metu galėsite gėrėtis gražiausiais Trakų gamtovaizdžiais, kurie tikrai pakerės savo flora ir fauna.

Pasiplaukiojimas Trakuose

Pasiplaukiojimas laivu arba jachta Trakuose idealiai tiks Jūsų laisvalaikiui su draugų kompanija ar šeimos nariais. Didžiausi entuziastai turės galimybę pasimokyti jachtos buriavimo paslapčių, susipažinti su jos valdymo principais, o likusieji galės mėgautis gražiais ežero krantais ir Trakų pilies panorama.

Buriuojant Galvės ir Skaisčio ežeruose, atsivers nuostabūs gamtos vaizdai ir civilizacijos nepaliestos salos. Jachtoje telpa 8 pramogautojai, kurie nevaržomai galės mėgautis saule ant jachtos denio ar pasimaudyti krištolinio švarumo vandenyje.

Trakai nuo seno garsėja savo istoriniu palikimu, gamtos grožiu ir gausybe ežerų. Tad, taip pat siūlome išbandyti pažintinį plaukimą laivu Trakuose. Atitrūkite nuo miesto šurmulio ir pasimėgaukite kelione Galvės ežeru. Plaukdami pamatysite gražiausias šio unikalaus Lietuvos kampelio vietas: Trakų pilį, Užutrakio dvarą. O svarbiausia – gerai praleisite laiką grožėdamiesi nuostabiais gamtos vaizdais.

Plaukimas laivu: ideali dovana

Jei pažįstate asmenį, kuris mėgsta ramų poilsį, laisvalaikį ir dievina grožėtis supančiais vaizdais gamtoje, siūlome dovanoti išskirtinę pramogą – plaukimą laivu. Tai dar geresnė dovana, jei žmogus gerai nepažįsta, o galbūt iš viso nesilankė Trakuose.

Plaukimas laivu leidžia susipažinti su šiuo Lietuvos kampeliu visai kitokiu kampu – nuo vandens, žiūrint į krantą, o ne atvirkščiai. Laivai paprastai plaukia kiekvieną dieną, šiltuoju metų laiku. Pažintinį plaukimą visuomet lydi audiogidas įvariomis kalbomis, tad dovanos gavėjas ne tik pamatys neregėtų vaizdų, bet ir sužinos naujų dalykų apie Trakų istoriją, gamtą. Plaukdami pramogautojai pamatys įspūdingą Trakų pilį, Užutrakio dvarą, grafo J. Tiškevičiaus rūmus bei grožėtis Galvės ežero panorama.

Taip pat išskirtinis pasiūlymas – kelionė laiveliu Trakuose ir kibinų degustacija. Tai dovana – du viename. Jūsų artimasis ne tik pažins Trakus, bet ir paragaus pačių skaniausių Lietuvos kibinų, kurie garsėja visoje šalyje.

Taigi, jei planuojate gimtadienį, mergvakarį, išleistuves ar bet kokį kitą pasibuvimą su draugų kompanija, siūlome rinktis plaukimą laivu. Plaukimas bus tikrai išskirtinė laisvalaikio pramoga arba netgi dovana / staigmena, ypač turint omenyje, kad plaukiant laivu, jachta, katamarinu ar kateriu bus galima ne tik grožėtis nuostabiausiais gamtos vaizdais, bet ir užsiimti papildoma veikla: žaidimais, fotosesijomis, skanauti vaišes ir t. t. Na, o daugiau apie pasiplaukiojimus įvairiuose Lietuvos kampeliuose, galite skaityti kitame straipsnyje apie plaukimą laivu.

Nr. 19/5