Policija visiems linki ramaus ir saugaus Vėlinių savaitgalio

Šį savaitgalį, spalio 30 – lapkričio 1 d., minėsime Visų Šventųjų dieną, Vėlines. Daugelis žmonių vyks pas gimines, lankys artimųjų kapus, dėl to transporto priemonių srautai, palyginti su įprastais savaitgaliais, bus gerokai intensyvesni visuose šalies keliuose.

Policija, atsižvelgdama į tai ir siekdama tinkamai užtikrinti viešąją tvarką, eismo dalyvių saugumą, teisės pažeidimų ir nusikalstamų veikų prevenciją, skirs maksimalias viešosios policijos pareigūnų pajėgas dirbti keliuose.

Policijos pareigūnų viešasis ir neviešasis patruliavimas bus sustiprintas žmonių susibūrimo vietose, patruliavimo maršrutai bus nukreipiami į tas vietas, kuriose dažniausiai įvyksta teisės pažeidimai. Ypatingas dėmesys bus skirtas patruliavimui prie kapinių, taip pat darbui tamsiuoju paros metu.

Policijos pareigūnai prireikus teiks visokeriopą pagalbą asmenims, vykstantiems lankyti artimųjų kapų (pavyzdžiui, atkreips vairuotojų dėmesį į eismo sąlygas).

Pareigūnai, patruliuojantys valstybinės reikšmės keliuose, daugiausia dėmesio skirs tinkamai reguliuoti eismą, kad nesusidarytų transporto priemonių spūstys ir taip būtų išvengta žmonių nepasitenkinimo.

Policija kartu įspėja gyventojus pasirūpinti savo turto sauga: nepalikti automobiliuose vertingų daiktų, išlipus iš jų – užrakinti, išvykstant iš namų, nepalikti atidarytų langų, užrakinti duris, paprašyti kaimynų, kad pasidomėtų, ar svetimi (įtartini) asmenys nesidomi paliktu butu (namu).

Visuomenės saugumui savivaldybių administracijos turėtų pagal galimybes pasirūpinti tinkamai apšviesti gyvenviečių (miestų) kelius, taip pat vietas prie kapinių.

Lietuvos kelių policijos tarnybos informacija

Naujienos iš interneto