Policijos įvykių suvestinė birželio 30 d. – liepos 9 d.

Apvogė negyvenamą sodybą

2016-06-30, 20 val. 17 min., gautas pilietės, gimusios 1961 m., gyvenančios Kauno mieste, pranešimas, kad atvykusi į jai priklausančią negyvenamą sodybą Saulučių kaime, Kaišiadorių r., pastebėjo, jog iš negyvenamo namo yra pavogtas televizorius „SHARP“, palydovinės televizijos priedėlis, muzikinis centras „LG“, DVD leistuvas „JVC“, radijo imtuvas „SANITEX“ bei dviratis „DESNA“. Padaryta 970 eurų turtinė žala. Turtas nedraustas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Alkoholio pasekmės

2016-07-01, apie 17 val., namuose, Gedimino gatvėje, Kaišiadorys, grįžęs neblaivus pilietis, įvykusio žodinio konflikto metu, laiptinėje, prie buto durų, savo sutuoktinei vieną kartą smūgiavo į galvą alaus skardine, po to kumščiu sudavė vieną smūgį į veidą, ko pasekoje jai prakirto lūpą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Dar viena neblaivi porelė…

2016-07-01, apie 18 val. 30 min., namuose, Gedimino gatvėje, Kaišiadoryse, neblaivus pilietis, gimęs 1973 m., sugriebė už rankų, po to tąsė už plaukų neblaivią sugyventinę tuo sukeldamas jai fizinį skausmą. Pilietis buvo sulaikytas 48 val.ir uždarytas į Kauno apskr. VPK areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Ir vėl alkoholis ir narkotikai

2016-07-01 20:03  gautas pranešimas, kad Anglininkų kaime, Kaišiadorių rajone, sūnus, vartojęs marichuanos, sumušė mamą ir brolį bei visą šeimą išvarė iš namų į lauką. Nuvykus minėtu adresu rastas neblaivus pranešėjas, gimęs 1951 m. Visi kiti asmenys taip pat buvo neblaivūs. Matėsi sumušimo žymės. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Dar kelios alkoholio aukos…

2016-07-03, apie 17 val., į namus, Palomenės kaime, Kaišiadorių r., grįžo girtas vyras ir pradėjo priekaištauti žmonai dėl neištikimybės, miegamajame pradėjo mušti rankomis jai į veidą, po to griebė už plaukų, parvertė ant žemės ir pradėjo spardyti kojomis į įvairias kūno vietas. Iš viso sudavė apie 50 smūgių. Konfliktas vyko apie valandą laiko. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Vagystė

2016-07-04, apie 10 val., pilietis, gimęs 1979 m., gyvenantis Rumšiškių miestelyje, Kaišiadorių r., atvykęs į jam priklausantį žemės sklypą, esantį Pravieniškių I kaime, Kaišiadorių rajone, pastebėjo, kad nupjautos, minėtame sklype stovinčio jūrinio konteinerio pakabinamų spynų užrakto rankenos. Iš konteinerio į lauką išvarytas jam priklausantis mini ekskavatorius „SCHAEFF“, o iš konteinerio pavogti aliumininiai ekskavatoriaus užvažiavimo ant priekabos trapai, automobilinis akumuliatorius. Dėl vagystės padaryta 1800 eurų turtinė žala. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Prabilo sąžinė?

Į policiją kreipėsi pilietis, gimęs 1968 m., gyvenantis Gedimino gatvėje, Kaišiadorys, pranešdamas, kad jis 2016-06-24, apie 13 val., buvo svečiuose Benkūnų kaime, Paparčių sen., Kaišiadorių r., pas pažįstamą. Ten taip pat buvo ir dar vienas pranešėjo pažįstamas. Jie trise vartojo alkoholinius gėrimus. Pažįstamas be pranešėjo leidimo paėmė jam priklausantį automobilį „VW GOLF“ ir kartu su kitu pažįstamu įsėdę į jį nuvažiavo nežinoma kryptimi. Vėliau minėtas automobilis buvo sulaikytas bei patalpintas į saugojimo aikštelę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Alkoholis, alkoholis, alkoholis…

2016-07-09, apie 20 val. 15 min., Titnagų kaime, Kaišiadorių r., namuose, konflikto metu, mažametės akivaizdoje, neblaivus buvęs sugyventinis įspyrė į dešinį antakį ir jį prakirto neblaiviai sugyventinei, tuo sukeldamas fizinį skausmą. Sugyventinis sulaikytas ir uždarytas į areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

…ir dar šiek tiek alkoholio pasekmių

2016-07-09, apie 22 val. 30 min., Pravieniškių II k., Kaišiadorių r., namuose, neblaivus pilietis sudavė nenustatytą kiekį smūgių rankomis į įvairias kūno vietas neblaiviai sugyventinei. Ant nukentėjusiosios kairiojo skruosto matėsi paraudimas. Sugyventinis sulaikytas ir uždarytas į areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Kaišiadorių r. PK inf.