Policijos įvykių suvestinė rugsėjo 3-9 d.

Apvogė butą

Rugsėjo 1 d. apie 21 val. pilietis, sugrįžęs į namus Gedimino gatvėje, Kaišiadoryse, pastebėjo, kad yra apgadintas bei pravertas buto langas. Bute pareiškėjas pasigedo 600 €, žiūronu „Nikula“, išorinio kietojo disko „Adata“, kvepalų „Armani“, atsuktuvų rinkinio. Dėl sugadinto lango padaryta 100 € žala. Turtas draustas, bute signalizacija nebuvo įrengta. Viso padaryta 930 € turtinė žala.

Apvogė kurorte

Rugpjūčio 22 d. apie 22 val. Šventojoje, kavinėje „Volungė“, dingo Kaišiadorių rajono savivaldybės gyventojos mobilaus ryšio telefonas Samsung Galaxy SM. Pilietė nurodė, kad telefonas buvo jos rankinėje, kurią ji nešioja užsidėjusi per petį, ir tuo metu kai galėjo dingti telefonas, ji rankinę taip pat laikė užsidėjusi per petį, tik buvo nusukusį pačią rankinę už nugaros. Būdama kavinėje ji kelis sykius iš rankinės buvo išsitraukusi piniginę ir telefonas buvo rankinėje, tik minėtu laiku ji, kai eilinį sykį norėjo atsidaryti rankinę pastebėjo, jog ji atsegta ir iš jos dingęs minėtas mobilaus ryšio telefonas. Tokiu būdu viešoje vietoje iš kaišiadorietės rankinės pagrobtas mobilaus ryšio telefonas. Padaryta turtinė žala siekia 384 €.

Iš negyvenamos sodybos pavogė dviratį

Laikotarpyje nuo rugpjūčio 23 d. iki rugsėjo 3 d. iš negyvenamos sodybos esančios Lomenių kaime, Kaišiadorių rajone, buvo pavogtas moteriškas dviratis „Kregždutė“. Į patalpas buvo patekta atlenkus pakabinamos spynos laikiklį. Padaryta turtinė žala – 20 €. Turtas nedraustas, signalizacija nebuvo įrengta.

Sukčiai internete

Rugpjūčio 30 d. už internetinėje svetainėje www.autogidas.lt rastame skelbime apie parduodamą automobilį pareiškėjas į nurodytą banko sąskaitą pervedė 200 € ir 2015 m. rugsėjo 2 d. turėjo gauti automobilį. Pareiškėjui nuvykus į vietą apžiūrėti automobilio, joje nebuvo nei pačio pardavėjo, nei automobilio. Padaryta turtinė žala siekia 200 €.

Dar viena vagystė iš negyvenamos sodybos

Rugsėjo 5 d. Kaišiadorių rajono policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl vagystės iš negyvenamos sodybos Juodiškių kaime, Kaišiadorių rajone.

Pareiškėjas, atvažiavęs į savo sodybą pastebėjo, kad yra išimtas negyvenamo lango stiklas, patekta į vidų ir iš ten pavogta stiklo vata (2 pakai ir 3 ritimai). Taip pat buvo patekta į namo kieme esantį garažą, iš kurio pavogtas deguonies balionas, elektrinis galąstuvas, oro kompresorius, suvirinimo aparatas ir naujas unitazas. Iš viso padaryta 280 € turtinė žala. Turtas draustas, signalizacija neįrengta.

Rastas negyvas

Rugsėjo 5 d. 20 val. 56 min. gautas pranešimas apie tai, kad Kaišiadorių rajone, Tauckūnų kaime, ganykloje rastas miręs vyras (g. 1952). Lavonas be matomų smurto žymių. Kaišiadorių rajono policijos komisariatas pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

 Kaišiadorietė Kaune pasigedo piniginės

Rugsėjo 7 d. 11 val. 20 min. kaišiadorietė, būdama Kauno klinikose, pastebėjo, kad iš jos rankinės buvo pavogta piniginė su joje buvusiais 20 € bei „Swedbank“ elektroninio mokėjimo kortele. Vėliau paaiškėjo, kad iš pareiškėjos banko sąskaitos buvo nuimta 500 €. Padaryta turtinė žala siekia 520 €.