Praėjusi para Kaišiadorių ugniagesiams buvo darbinga

Kiekvieną dieną atvykdami į savo darbo vietą ugniagesiai gelbėtojai nė nenutuokia, kas jų laukia ateinančią parą. Būna budėjimų, kuomet visas laikas skiriamas mokymams ir nebūna jokių iškvietimų. Tačiau būna ir tokių dienų, kuomet net nespėji atsikvėpti.

Praėjusią parą Kaišiadorių rajono ugniagesiai gavo tris iškvietimus į gaisrus. 8 val. 37 min. jiems buvo pranešta, kad Kaišiadorių rajone, Nemaitonių sen., Žostautų kaime, Žiežmarių g. 4 kamine dega suodžiai. Laimei, gyventojai nepasimetė ir dar iki atvykstant priešgaisrinėms gelbėjimo pajėgoms patys sugebėjo likviduoti ugnį. Prasidėjus šildymo sezonui tokių iškvietimų ugniagesiai gauna nuolatos. Todėl užbėgant nelaimėms už akių namų savininkai dar prieš šildymo sezono pradžią turėtų išsivalyti savo namų kaminus.

Kitas iškvietimas buvo gautas po pietų. 15 val. 6 min. buvo pranešta, kad Kaišiadoryse, Paukštininkų g. 15 dega automobilis. Po 5 min. į nelaimės vietą atvyko dvi ugniagesių autocisternos. Atvykus ugniagesiams atvira liepsna jau degė automobilio BMW E46 (1998 m.) variklio skyrius. Panaudojus 1 B tipo švirkštą ugnis buvo nulašinta. Gaisro metu išdegė automobilio variklio skyrius ir nuo karščio sutrūko priekinis stiklas.

Dar vieno iškvietimo ugniagesiai sulaukė jau sutemus. 18 val. 39 min. jiems buvo pranešta, kad Kaišiadorių rajone, Žiežmariuose, Vytauto g. 53 dega apleisto pastato vidus. Atvykus ugniagesiams apleisto pastato 3-ame aukšte esančioje patalpoje degė sukrautas laužas. Apleisto 3 aukštų mūrinio pastato savininkas nustatinėjamas.

Naujienos iš interneto