Praėjusią parą Kaišiadorių ugniagesiai skubėjo gesinti kaminų, automobilio ir pagelbėti medikams

Vasario 19 dienos rytą, 6 val. 6 min., buvo gautas pranešimas iš greitosios medicinos pagalbos, kad Kaišiadorių rajone, Rumšiškių seniūnijoje, Dovainonių kaime, Eglių gatvėje reikalinga pagalba išnešti sunkiasvorį ligonį. Atvykę ugniagesiai gelbėtojai greitosios medicinos pagalbos neštuvais ligonį nunešė ir įkėlė į GMP automobilį.

Vos tik pasikeitus pamainoms, 7 val. 40 min., vėl suskambo aliarmo signalas. Ugniagesiams buvo pranešta, kad Kaišiadoryse, Eglių gatvėje dega namo kaminas. Per kelias minutes atvykus nurodytu adresu gaisro požymių nesimatė, suodžiai išdegė ir užgeso iki atvykstant ugniagesiams, nuostolių nepridaryta. Namuose dūmų detektorius buvo, tačiau neveikė.

Po pietų, 13 val. 21 min., buvo pranešta, kad Kaišiadorių rajone, Rumšiškių seniūnijoje, kelio Vilnius – Kaunas 86 kilometre, Karčiupio kaimo ribose, iš automobilio rūksta dūmai. Atvykus ugniagesiams transporto priemonę jau buvo užgesinęs pats savininkas. Gaisro metu nestipriai išdegė automobilio „Audi TT RS“ variklio skyrius.

Vasario 19 dienos vakarą, 20 val. 34 min., ugniagesiai vėl gavo pranešimą, kad Žiežmariuose, Taikos gatvėje, dega namo kaminas. Atvykus ugniagesiams iš kamino kilo žiežirbos, suodžiai jau buvo išdegę. Pats namas 12×10 m dydžio, vieno aukšto, su mansarda, mūrinis, stogas dengtas šiferiu. Ugniagesiai pabudėjo, kol kaminas atvėso. Namuose dūmų detektoriaus nebuvo.