Pragariškas rytas šalies ugniagesiams gelbėtojams: Panevėžio ir Vilniaus rajonuose dega medienos perdirbimo įmonės

Šiandien, spalio 18 dienos rytą, 5 val. 35 min., Bendrajame pagalbos centre skubios pagalbos tarnybų ryšio numeriu 112 buvo gautas pranešimas apie tai, kad Panevėžio rajono savivaldybėje, Panevėžio seniūnijoje, Berniūnų kaime, Nevėžio gatvėje dega medžio apdirbimo įmonė.

Į įvykio vietą buvo išsiųstos gausios Panevėžio miesto ir rajono priešgaisrinės gelbėjimo pajėgos, informacija apie įvykį perduota Panevėžio greitosios medicinos pagalbos stočiai. Gyventojai į mobiliuosius įrenginius gavo pranešimus apie padidėjusį oro užterštumą.

Po kelių valandų, 10 val. 45 min., Bendrajame pagalbos centre skubiosios pagalbos tarnybų ryšio numeriu 112 buvo gautas dar vienas pranešimas apie tai, kad Vilniaus rajone, Nemėžio seniūnijoje, Didžiasalio kaime, Ežero gatvėje dega medžio apdirbimo cechas.

Į įvykio vietą išsiųstos Vilniaus apskrities priešgaisrinės gelbėjimo pajėgos, informacija apie įvykį perduota Vilniaus apskrities greitosios medicinos pagalbos stočiai, Vilniaus apskrities vyriausiajam  policijos komisariatui.