Prasideda Žiežmarių gimnazijos stadiono rekonstrukcija

2018 m. birželio 19 d. Kaišiadorių rajono savivaldybės administracijos direktorius Česlovas Neviera pasirašė rangos darbų sutartį su UAB „Stafas“ dėl „Žiežmarių gimnazijos sporto aikštyno atnaujinimo darbų“. Sutarties kaina 310295,17 Eur. Projekto skaičiuojamoji kaina – 450 000 Eur. Paskelbus atvirą konkursą sutaupyta 139,7 tūkst. Eur.

„Žiežmarių gimnazijos, kuri yra antroji pagal dydį ir mokinių skaičių mokykla rajone, daugelį metų naudojamas apleistas sporto aikštynas nėra saugus ir nėra tinkamas ugdymui. Todėl praėjusiais metais kreipėmės į Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministeriją prašydami skirti finansavimą ir Žiežmarių gimnazijos stadioną įtraukti į rekonstruojamų sporto aikštynų sąrašą, šį klausimą aptarėme ir su Kaišiadoryse apsilankiusia Švietimo ir mokslo ministre. Džiaugiamės, kad mūsų prašymai buvo išgirsti ir ministerija skyrė finansavimą, o savivaldybė taip pat reikiama dalimi prisidės ir jau kitais metais galėsime džiaugtis ne tiktai atnaujintu Kaišiadorių miesto stadionu, bet ir atnaujintu Žiežmarių gimnazijos stadionu, kuriame galbūt augs būsimi Lietuvos sporto talentai“, – sakė savivaldybės meras Vytenis Tomkus.

Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerija skyrė 232 tūkst. Eur lėšų Kaišiadorių rajono Žiežmarių gimnazijos sporto aikštyno atnaujinimo darbams finansuoti. Likusi suma turės būti skirta iš Savivaldybės biudžeto.

Rekonstruojant  Žiežmarių  gimnazijos  stadioną numatyta įrenti sportinės vejos dangos  futbolo aikštelę, krepšinio-tinklinio, pliažo tinklinio aikšteles. Sporto aikštyne taip pat planuojama įrengti  rutulio stūmimo, šuolio į tolį, ieties metimo sektorius bei jėgos treniruoklius, liejamos gumos granulių dangos bėgimo takus. Numatomas lietaus nuotekų surinkimo ir drenažo bei stadiono apšvietimo įrengimas. Stadiono teritoriją numatoma aptverti ažūrine – segmentine tvora bei įrengti  suoliukus. Kaip numatyta rangos darbų sutartyje,  visus darbus planuojama atlikti iki šių metų lapkričio 15 d.

Kaišiadorių r. savivaldybės inf.
Remiamas turinys:
Naujienos iš interneto