Prasidėjus balsavimui dėl Gyventojų iniciatyvų projektų idėjų, Kaišiadorių Senamiesčio bendruomenė prašo balsuoti už jų idėją

Kaišiadorių rajono savivaldybėje prasidėjo gyventojų balsavimas dėl Gyventojų iniciatyvų projektų idėjų pasiūlymų. Iš viso tinkamais įvertinta 13 projektų idėjų pasiūlymų. Visi Kaišiadorių rajono savivaldybės gyventojai kviečiami balsuoti už patikusią idėją kiekvienoje iš trijų kategorijų pažymint po vieną labiausiai patikusį projektų idėjų pasiūlymą.

Už pateiktas Gyventojų idėjas balsuoti gali tik Kaišiadorių rajono savivaldybėje gyvenamąją vietą deklaravę gyventojai, ne jaunesni nei 16 metų. Balsavimas vyksta nuo balandžio 1 iki balandžio 30 d. Vienas gyventojas gali balsuoti tik vieną kartą. Pažymėjus daugiau nei po vieną projektą kiekvienoje kategorijoje, balsavimo kortelė laikoma negaliojančia. Tam pačiam gyventojui balsavus kelis kartus elektroniniu būdu, galioja paskutinis balsavimas. Balsavus elektroniniu būdu ir užpildžius balsavimo kortelę, galioja elektroniniu būdu užpildytas balsas. Užpildžius kelias balsavimo korteles, įskaitomas paskutinis balsas.

Kaišiadorių Senamiesčio bendruomenė praeitais metais pradėjo įgyvendinti projektą „Senamiesčio širdis“ esantį Vilniaus, Elektros ir Trakų gatvių sankirtoje Kaišiadoryse, senamiesčio centre. O šiais metais teikė siūlymą projekto užbaigimui. Kad „Senamiesčio širdis“ džiugintų gyventojų ir atvykstančių svečių širdis, pasak Kaišiadorių senamiesčio bendruomenės atstovų, reikia Jūsų balsų ir palaikymo bei prašo balsuoti už jį.

Dar vienas projektas, už kurį taip pat siūlo balsuoti Kaišiadorių Senamiesčio bendruomenė – „Emocijų alėja“. Tai miško takas link Miško parko estrados. Turime puikią galimybę turėti naujai išasfaltuotą taką su atnaujintais suoliukais, su skulptūromis.

Kaišiadoriečiai kviečiami būti aktyviais balsuojant už jiems labiausiai patinkantį projektą ir taip prisidėti prie Kaišiadorių miesto ir rajono aplinkos gražinimo.

Daugiau informacijos apie visus projektus bei kaip atiduoti savo balsą rasite Kaišiadorių rajono savivaldybės svetainėje paspaudę šią nuorodą.