Prisidėkime prie Paparčių kaimo vandens telkinio sutvarkymo ir pritaikymo gyventojų poreikiams

Mieli kraštiečiai, geradariai ir Paparčių krašto svečiai!

Prašome savo įnašu prisidėti prie projekto „Paparčių kaimo 0,27 ha vandens telkinio sutvarkymas ir pritaikymas gyventojų poreikiams“. Gauta nacionalinė parama – 5865,87 eurų. Būtina vietos gyventojų ir geradarių įnašo suma – 725 eurų.

Projekto rezultatais naudosis vietos gyventojai, vasarotojai, turistai, Paparčių šv. Juozapo vaikų globos namų auklėtiniai, jaunimas. Planuojama išvalyti tvenkinį nuo dumblo ir perteklinės augmenijos, suformuoti tvarkingą pakrantę, krantus. Taigi, vaikų maudynės taps saugesnės, vanduo švaresnis. Bendradarbiaujant su seniūnija bus sutvarkytas avarinės būklės lieptas, reikalingas vietos žvejams. Pradžiuginkime vieni kitus atgaivindami apleistą laisvalaikio zoną!

Sutvarkytoje teritorijoje kitąmet bus galima įrengti tinklinio aikštelę, lauko treniruoklių ir kitų laisvalaikio pramogų!

Judame mažais, tačiau užtikrintais žingsneliais! Trūkstama įnašo suma jau tik 640 eurų. Pirmieji suskubę prisidėti – bendruomenės pirmininkė Audronė Neniškienė ir vietos ūkininkas A. Stakeliūnas! Dėkojame jiems!

Visi norintys išreikšti savo bendruomeniškumą gali tai padaryti pervesdami pinigų į bendruomenės sąskaitą:

Gavėjas: Kaimų bendruomenė Viltija
Įmonės / Gavėjo kodas: 300119872
Sąskaitos nr.: LT157300010091041949 (Swedbank)
Mokėjimo paskirtis: Tvenkinio tvarkymui

Savo įnašą galima palikti ir Kaišiadorių VK Paparčių parduotuvėje, Paparčių seniūnijoje. Vietos gyventojai iki 35 m., parėmę šį projektą 5 eurų ar didesniu įnašu, galės nemokamai tapti naujais Kaimų bendruomenės „Viltija“ nariais ir kartu kurti gražų ir jaunatvišką Paparčių kraštą.

Daugiau informacijos el. paštu: bendruomene.viltija@gmail.com