Raseinių rajone du automobiliai atsitrenkė į vilkiką: lengvuosiuose automobiliuose prispausti žmonės be gyvybės ženklų

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento prie VRM Kauno priešgaisrinė gelbėjimo valdyba informuoja, kad šiandien, 15 val. 43 min., gautas pranešimas, jog Raseinių rajono savivaldybėje, Pagojukų seniūnijoje, Sargelių kaime, kelyje Raseiniai – Vosyliškis, maždaug 4 km iki Vosyliškio kaimo, du automobiliai atsitrenkė į vilkiką. Lengvuosiuose automobiliuose prispausti du žmonės be gyvybės ženklų. Į nelaimės vietą nedelsiant išsiųsti ugniagesių, medikų ir policijos ekipažai.

Valstybinės priešgaisrinės priežiūros skyriaus vyriausioji specialistė, atstovė spaudai Džiuginta Vaitkevičienė, informavo, kad kelias yra uždarytas, iš sumaitotų automobilių vaduojami žmonės. Kelyje formuojasi spūstys, nusidriekė vilkikų eilės.

Maždaug 16 val. 15 min. buvo pranešta apie išlaisvintą vieną nukentėjusį asmenį, kuris iškart buvo perduotas medikams ir gaivinamas. Dar po penkių minučių buvo pranešta ir apie antrą iš sumaitoto automobilio išvaduotą asmenį.

Pasak ugniagesių atstovės, antrasis išvaduotas nukentėjęs asmuo be sąmonės, tačiau su gyvybės ženklais. Eismo įvykio metu taip pat nukentėjo dar nukentėję asmenys – jie yra sąmoningi. Visus nukentėjusiuosius perėmė medikai. Ketvirtasis nukentėjęs asmuo duoda parodymus policijos pareigūnams.

PAPILDYTA

Kaip vėliau patikslino Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento prie VRM Kauno priešgaisrinė gelbėjimo valdyba, kelyje Raseiniai–Vosiliškis, keli kilometrai iki Vosiliškio kaimo, du automobiliai atsitrenkė į vilkiką. Po eismo įvykio 2 žmonės liko prispausi.

Atvykus gelbėtojams į kelkraštyje stovinčio vilkiko su puspriekabe kampą buvo įvažiavęs lengvasis automobilis „Opel Zafyra“ ir paskui į jį – kitas lengvasis automobilis „Opel Antara“. Abiejuose lengvuosiuose automobiliuose buvo prispausti keleiviai, kurie sėdėjo priekinėse sėdynėse. Kiti asmenys buvo išlipę.

Specialia gelbėjimo įranga ugniagesiai gelbėtojai iš „Opel Zafyra“ automobilio išlaisvintas be sąmonės, tačiau su gyvybės ženklais, keleivį (apie 40–45 m. amžiaus). Iš lengvojo automobilio „Opel Antara“ išlaisvintas be sąmonės, taip pat su gyvybės ženklais, keleivis (apie 55 m. amžiaus). Nukentėjusieji nedelsiant buvo perduoti medikams.

Medikai taip pat išsivežė dar 3 nukentėjusius piliečius (2 lengvųjų automobilių vairuotojus ir keleivį).

Automobiliu „Opel Zafyra“ važiavo 4 žmonės: vairuotojas (gimęs 1963 m.) ir du keleiviai. Ketvirtojo, labiausiai nukentėjusio, asmenybė nustatinėjama.

Šiaulių PK pranešė, kad eismo įvykyje viso buvo sužeisti 8 žmonės. Deja, bet 1 žuvo. 5 nukentėjėliai išvežti į gydymo įstaigą, 3 nukentėjusiesiems pagalba buvo suteikta vietoje.