Rinkimai 2019: paaiškėjo, kas tapo Kaišiadorių rajono savivaldybės meru

Kaišiadorių rajono savivaldybės gyventojai, po antrojo mero rinkimų turo, pagaliau išsirinko Kaišiadorių rajono savivaldybės merą. Iš viso antrame ture balsavo vos tik 36,59 proc. rinkimų teisę turinčių Kaišiadorių rajono savivaldybės gyventojų.

Dėl Kaišiadorių rajono savivaldybės mero kėdės pirmajame rinkimų ture dalyvavo aštuoni kandidatai. Tuomet, kovo 3 dieną, paaiškėjo, kad mažiausia rinkėjų balsų surinko Nerijus Meškauskas. Už Lietuvos centro partijos kandidatą į merus balsavo viso labo tik 1,59 proc. rinkėjų. Priešpaskutinę vietą pagal balsų skaičių užėmė Rita Gliaudelienė. Už Lietuvos laisvės sąjungos (liberalai) partijos iškeltą kandidatę balsavo 3 proc. rinkėjų. Šeštoje vietoje su 7,06 proc. balsų liko Lietuvos žaliųjų partijos kandidatas Virginijus Ceslevičius. Penktoje vietoje – Česlovas Nevierą. Visuomeninio komiteto „Vardan Kaišiadorių krašto“ iškeltas kandidatas į Kaišiadorių rajono savivaldybės merus gavo 8,29 proc. balsų. Ketvirtoje vietoje liko Algimantas Radvila. Už Lietuvos socialdemokratų partijos kandidatą balsavo 8,84 proc. rinkimų teisę turinčių mūsų rajono gyventojų. Ko gero pati „negardžiausia“ vieta tokiuose rinkimuose yra būtent trečioji. Šiuose rinkimuose ji atiteko Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio kandidatui Karoliui Petkevičiui. Karolis Petkevičius surinko 15,07 proc. balsų ir tik per plauką nepateko į antrą rinkimų turą. Antroje vietoje su 16,04 proc. balsų pirmajame ture liko ir į antrą turą pateko Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjūdžio kandidatas Darius Vilimas. O daugiausią balsų prieš dvi savaitės rinkėjai skyrė Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų partijos iškeltam kandidatui į Kaišiadorių rajono savivaldybės merus – Vyteniui Tomkui. Už Vytenį Tomkų balsavo 37,18 proc. rinkėjų.

Šiandien, suskaičiavus visus balsus, pagaliau paaiškėjo, kas iš antrojo turo kandidatų gavo daugiausia balsų ir užims Kaišiadorių rajono savivaldybės mero kėdę. Antroje vietoje surinkęs 37,85 proc. rinkėjų balsų liko Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjūdžio kandidatas Darius Vilimas. Surinkęs 62,15 proc. rinkėjų balsų Kaišiadorių rajono savivaldybės meru antrajai kadencijai išrinktas Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų partijos kandidatas Vytenis Tomkus.

Didžiausia sveikinimai ir sėkmės darbuose, kurių laukia tikrai ne vienas!

Naujienos iš interneto